Vývoj dítěte | Super mámy | Super mámy

Vývoj dítěte

Děti potřebují hranice. 5 tipů, jak je nastavit a neříkat přitom jenom "ne"

Nedupej, nekřič, nemlať sestru. Jako rodič máte někdy pocit, že neustále dětem něco zakazujete, a jakmile přestanou dělat jednu hloupost, začnou dělat jinou. Jak nastavit dětem hranice tak, abyste se co nejvíce vyhnuli slůvku "ne"? Přinášíme pár tipů. Samozřejmě, že ani jedna věta není zázračný lék na dětský vzdor a kouzelný klíč k výchově šťastného dítěte. Může vám ale pomoci změnit přístup, který se vám třeba aktuálně neosvědčuje.

Jak obohatit slovní zásobu dítěte? Tohle rozhodně dělejte každý den!
Proč a jak děti naučit, aby se zabavily samy? Vyplatí se to!
Předčasná puberta u dívek před osmým rokem života? Čím dál častější
On ještě nechodí na nočník! Bylo dřív ve výchově vše lepší, jak tvrdí babičky?
Jak jsou na tom děti single matek? Možná vás to překvapí
Jak mluvit s dítětem, aby začalo dřív mluvit? Používejte baby talk!
Hit: Jak okamžitě utišit plačící dítě? Mrkněte na trik zkušeného pediatra!
Tohle dokáže po deseti letech každodenní dřiny! Jak je to možné?
Šokující odhalení! Děti mají stejnou výdrž jako vrcholoví sportovci
Ta podoba! Děti, které vypadají až neuvěřitelně stejně jako jejich rodiče
Video
1080p 720p 360p
Branky, body, kokoti: Pozor na hustý chlapy a holky, co můžou za 2.…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku