Vývoj dítěte

Když se George a Charlotte nudí, vztekají a jsou unavení. Nepoznáte je od běžných dětí

Britského prince George a jeho sestru Charlotte zbožňuje celý svět. Ale zatímco od jeho rodičů se očekává královské vystupování, on si může dovolit nějaký ten úšklebek, znudění či zazlobení. Vždyť je mu teprve pět. Stejně jako se jeho tříletá sestra Charlotte občas může vztekat – nebo třeba vypláznout jazyk – a nenechat si nic vysvětlit. Podívejte se na jejich výrazy a reakce rodičů. 

Hit: Jak okamžitě utišit plačící dítě? Mrkněte na trik zkušeného pediatra!
Zase vši! Nemusíte děti stříhat, kupte pořádný šampon a všiváček
Kdy začíná puberta u holek a kdy u kluků? Takhle to poznáte!
Epidemie střevní chřipky! Jak chorobě předejít a účinně se jí zbavit?
10 rad, jak posílit dětskou imunitu aneb skoncujte s věčnou rýmou
Matka přišla na super trik, jak fotit syna autistu. Má na sobě masku T-rexe!
Proč dítě pláče? 9 nejčastějších důvodů a jak co nejlépe zareagovat
Pravda o bosé chůzi a barefoot botách: Škodí to dětem, nebo ne?
Odkdy má spát dítě samo v pokoji? Možná vás šokuje, s čím přišli vědci
Pobavte se! 28 tipů, jak se vážně nestarat o miminko!
Video
1080p 720p 360p
Branky, body, kokoti: Přifoukni prsa, zachraň vztah. Už žádné …

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku