Jak rostou děti vévodkyně Kate a prince Williama? Podívejte se na evropské královské potomky!

Mladá královská rodina se těší na první Vánoce ve čtyřech
Foto: Oficiální zdroj
Sdílej na facebooku
19. prosince  2015 
 06:00

Nejslavnější královští potomci, britský princ George a princezna Charlotte, rostou jako z vody. Chlapečkovi už je dva a půl roku, holčičce bude osm měsíců. Podívejte se, o kolik už vyrostli a jak vypadají potomci dalších evropských královských rodů. 

Nejslavnějšími celebritami mezi potomky královských a knížecích rodů v Evropě jsou bezpochyby George a Charlotte, děti prince Williama a vévodkyně Kate. Britský pár fotky s dětmi dávkuje, ale čas od času je do světa vypustí. 

Podobně se snímky svých dětí šetří i ostatní slavné rody, ale občas se je podaří zachytit třeba na dovolené nebo při nějaké slavnostní příležitosti. To je třeba případ dánské královské rodiny nebo dvou dcer španělského krále Filipa. Poměrně hodně snímků zveřejňuje švédská královská rodina, jde o dcery dvou princezen: sester Viktorie a Madeleine. Roztomilé sestřenice jsou miláčky národa. 

Takhle vyrostly děti celebrit! Suri Cruise, Harper Beckham a malý Pljuščenko

Takhle vyrostly děti celebrit! Suri Cruise, Harper Beckham a malý Pljuščenko

Dceři herců Toma Cruise a Katie Holmes, tmavovlasé parádnici Suri, bude příští rok třináct, stejně jako Shiloh Nouvel Jolie-Pitt, která se cítí být…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku