Facebook zaplavila hra pro matky! Místo pokémonů se hledá chardonnay

Chardonnay Go: hra jen pro ženy!
VIDEO: http://onefunnymother.com/
Sdílej na facebooku
21. července  2016 
 10:00

Hrají vaše děti nebo vaši muži hru Pokémon Go? A neustále se někam odebírají, řeší, kde koho ulovili, a vy se cítíte tak trochu mimo? Nemusíte, zahrajte si variantu hry určenou pro matky a ženy obecně. Vymyslela ji americká komička Dena Blizzard a nazvala ji Chardonnay Go. Škoda, že nefunguje doopravdy, co myslíte? 

Představte si, že běháte jako blázen po městě s mobilem a hledáte... ukryté lahve vína. Přesně tak – jako ve videu, které natočila americká komička Dena Blizzard, která baví diváky ve svých videích, blozích a pravidelných pořadech prostřednictvím svého webu onefunnymother.com a Facebooku. S nadsázkou se věnuje problémům, které trápí především ženy a matky. Ve své biografii na webu vzpomíná, že zhruba před dvaceti miliony let byla Miss New Jersey, později pracovala jako rozhlasová moderátorka, dnes má tři děti, z toho jednu dceru s mentálním postižením. 

Takhle to vypadá doopravdy! Skutečná podoba mateřství očima fotografky

Takhle to vypadá doopravdy! Skutečná podoba mateřství očima fotografky

Čím menší dítě, tím větší doma panuje chaos. Nebo taky čím více dětí, tím větší chaos. Americká fotografka Daniela Guenther si rozhodně nebrala servítky…celý článek

Na své weby teď nově zařadila i rubriku Chardonnay Go! poté, co její video vzbudilo velký ohlas. A slibuje ještě více zábavy. Ne všichni přitom pochopili, že žádná podobná aplikace ve skutečnosti neexistuje, a tak se ani nedá stáhnout do mobilu – na Facebooku někteří čtenáři vážně diskutovali o tom, že by jim aplikace mohla poškodit mobil. 

Chardonnay Go: hra jen pro ženy! • VIDEO: 

Chyťte pokémona! Proč mít (nebo nemít) radost, že děti hrají tuhle hru

Chyťte pokémona! Proč mít (nebo nemít) radost, že děti hrají tuhle hru

Svého času byli součástí naší početné rodiny. Tři naši synové na pokémonech ujížděli a dodnes si pamatuji jméno toho nejznámějšího a nejoblíbenějšího…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red
Klíčová slova:

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku