Jak rostou děti Angeliny Jolie, Mily Kunis, Victorie Beckham a dalších? Podívejte se!

Angelina Jolie dorazila na Kids' Choice Awards 2015 se svými dvěma dcerami. Zahara a Shiloh se se svou mámou upřímně radovaly a objímaly.
Foto: Profimedia.cz
Sdílej na facebooku
15. března  2017 
 12:00

Zatímco rozvádějící se herečka Angelina Jolie se svými dětmi nadále cestuje po celém světě, jiní si užívají většího klidu. Zpěvačka Gwen Stefani se nechala vidět, jak se třemi syny kráčí do kostela, zatímco herec Chris Hemsworth s rodinou dováděl na pláži. 

Víte, co je dobré vědět? Že celebrity možná mají více peněz a více chův, ale že nakonec řeší se svými potomky úplně stejné věci jako kdokoli z nás. Stačí se podívat třeba na to, jaký záchvat vzteku musela řešit herečka Jessica Biel. Vystřihl jí ho dvouletý syn Silas.

A jak se s dětmi žije českým celebritám? Podívejte se na příhodu moderátorky Štěpánky Duchkové:

Štěpánka Duchková prozradila děsivou příhodu ze svého dětství • VIDEO: 

Herečka Tori Spelling, která čeká již páté dítě, se zase sotva valí jako každá jiná těhotná žena v pokročilém těhotenství. A jiná herečka Halle Berry zase nevypadá moc nadšeně z toho, že doprovází syna a dceru na narozeninovou oslavu jejich kamaráda.  

První momenty: Nezapomenutelné fotky setkání rodičů s miminky

První momenty: Nezapomenutelné fotky setkání rodičů s miminky

Fotografování porodu pěkně zblízka je stále běžnější, především v zámoří. Nebo třeba v Austrálii, kde dvě fotografky přišly s jedním navazujícím projektem.…celý článek

Výtvarnice vtipně nakreslila 16 situací, které rodiče mimin a batolat znají až moc dobře

Výtvarnice vtipně nakreslila 16 situací, které rodiče mimin a batolat znají až moc dobře

Tohle nás hodně pobavilo. Holandská výtvarnice moc vtipně zachytila, jak se někdy cítí všichni rodiče světa, kteří se starají o nejmenší děti. Moc…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku