Vychytaná podprsenka na kojení: Připomene, z jaké prsu dítě pilo a navíc má měkké kostice

Video se připravuje ...
VIDEO: Adam Balažovič/BPŽ
Sdílej na facebooku
24. května  2017 
 06:00

Většině žen se během těhotenství a hlavně po porodě zvětší prsa, protože se nalijí mlékem. Dosavadní podprsenky přestanou sedět, případně jsou nepohodlné. Neznamená to však, že kojící ženy musí vzít zavděk jen beztvarými bavlněnými kojícími podprsenkami - vybrat si mohou i mezi těmi, která ňadra hezky vytvarují. 

Vyztužených podprsenek se nemusí bát ženy s velkým poprsím, a tím pádem ani kojící matky. Zatímco v prvních týdnech po porodu asi mnoho žen netouží chodit do společnosti a rády si užijí pohodlí měkkých podprsenek, později se to mění. 

Podprsenková revoluce: Vyberte sedící model, kupte se slevou

Pokud potřebujete prsy pěkně pozvednout do výstřihu šatů a vyrážíte s miminkem do města, dost  možná se bude vyztužená podprsenka hodit. Specialistky z Trioly předvedly jednu, která má ještě další vychytávky. Kromě odepínacího košíčku má indikátor kojení: můžete si na něm nastavit, ze kterého prsu jste naposledy kojila. Má také flexikostice, které jsou na konci ohebné, aby se přizpůsobily pohybu a nezapichovaly se do prsů.

Podprsenku, která vám opravdu padne, si s výraznou budete moci koupit už v červnu v rámci akce Podprsenková revoluce

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.

Související články

Video

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy