Vychytaná podprsenka na kojení: Připomene, z jaké prsu dítě pilo a navíc má měkké kostice

VIDEO: Adam Balažovič/BPŽ
Sdílej na facebooku
24. května  2017 
 06:00

Většině žen se během těhotenství a hlavně po porodě zvětší prsa, protože se nalijí mlékem. Dosavadní podprsenky přestanou sedět, případně jsou nepohodlné. Neznamená to však, že kojící ženy musí vzít zavděk jen beztvarými bavlněnými kojícími podprsenkami - vybrat si mohou i mezi těmi, která ňadra hezky vytvarují. 

Vyztužených podprsenek se nemusí bát ženy s velkým poprsím, a tím pádem ani kojící matky. Zatímco v prvních týdnech po porodu asi mnoho žen netouží chodit do společnosti a rády si užijí pohodlí měkkých podprsenek, později se to mění. 

Podprsenková revoluce: Vyberte sedící model, kupte se slevou

Pokud potřebujete prsy pěkně pozvednout do výstřihu šatů a vyrážíte s miminkem do města, dost  možná se bude vyztužená podprsenka hodit. Specialistky z Trioly předvedly jednu, která má ještě další vychytávky. Kromě odepínacího košíčku má indikátor kojení: můžete si na něm nastavit, ze kterého prsu jste naposledy kojila. Má také flexikostice, které jsou na konci ohebné, aby se přizpůsobily pohybu a nezapichovaly se do prsů.

Podprsenku, která vám opravdu padne, si s výraznou budete moci koupit už v červnu v rámci akce Podprsenková revoluce

Jak to malé princezně Charlotte a jejímu bratrovi slušelo na svatbě tety Pippy?

Jak to malé princezně Charlotte a jejímu bratrovi slušelo na svatbě tety Pippy?

Svatba Pippy Middleton byla velkolepá a jako družička na ní nechyběla ani malá princezna Charlotte, ve skupině dětí doprovázejících nevěstu a ženicha…celý článek

Bohyně kojení: Kontroverzní a přitom něžné fotky budí pobouření

Bohyně kojení: Kontroverzní a přitom něžné fotky budí pobouření

Fotografka Ivette Ivens je velkou příznivkyní kojení, a to včetně kojení na veřejnosti, které část lidí odsuzuje. Ona se na takovou kritiku rozhodla…celý článek

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku