Jak to malé princezně Charlotte a jejímu bratrovi slušelo na svatbě tety Pippy?

Na svatbě Pippy Middleton
Foto: Profimedia/REX Shutterstock
Sdílej na facebooku
20. května  2017 
 18:15

Svatba Pippy Middleton byla velkolepá a jako družička na ní nechyběla ani malá princezna Charlotte, ve skupině dětí doprovázejících nevěstu a ženicha se objevil i malý princ George. 

Novomanželé Pippa Middleton a James Matthews se vzali v sobotu 20. května v kostele svatého Marka Church v Englefieldu v hrabství Berkshire. Na svatbě v rodném kraji nevěsty se sešlo zhruba 350 lidí, svatební hostina se odehrávala v rodinném domě v Bucklebury.

Takhle nevěsta Pippa přijela, veterána řídil její otec

Záběry z příjezdu Pippy na svatbu • VIDEO: 
 

Na svatbě mezi hosty nechyběla ani rodina Pippiny sestry vévodkyně Kate - její děti Charlotte a George byly k vidění ve skupině družiček a pážat kolem nevěsty a ženicha. A zdá se, že to zvládly skvěle - ačkoli se vévodkyně před několika dny dala slyšet, že se na svatbu těší, ale že má trochu obavy, jak se tam budou chovat její potomci. 

Podívejte se do galerie fotek, jak už vyrostly děti Kate

 

 

Vitacit, šuměnky, jesenka... 10 pochoutek, které jsme jedli jako malí. A přežili jsme!

Vitacit, šuměnky, jesenka... 10 pochoutek, které jsme jedli jako malí. A přežili jsme!

Cukry a zase cukry! Mnoho dětí dnes sladkosti vůbec nesmí. Jejich rodiče dbají na zdravý životní styl, což je naprosto v pořádku. Nic se však nesmí…celý článek

Neuvěřitelné koupání novorozenců. Podívejte se na dojemné video!

Neuvěřitelné koupání novorozenců. Podívejte se na dojemné video!

Není pravda, že se novorozenci a malí kojenci musí každý den koupat, ačkoli někteří zdravotníci to ještě stále tvrdí. Ale na druhou stranu právě koupání…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku