Matka říká o nové přítelkyni svého ex: „Je úžasná bonusová máma pro mou dceru!"

Kayla s Payton si rozumí.
Foto: Facebook
Sdílej na facebooku
26. července  2017 
 06:00

Nikdy není snadné kombinovat rodiny, kde si každý z partnerů po rozchodu nebo rozvodu najde nové partnery. Někdy jsou kontakty nemožné, jindy snazší a někdy to dopadne tak jako v případě Brittney Johnson, která říká o nové přítelkyni svého expartnera, že je pro její čtyřletou dceru jako druhá matka. Není to úžasné?

Sedmadvacetiletá svobodná matka Brittney Johnson z Columbie uveřejňuje na svém facebookovském profilu fotografie své dcery a nové přítelkyně svého expartnera. Není to zrovna obvyklé, že? Většinou nejsme nadšené, když se rozejdeme se svým partnerem, a ještě abychom akceptovaly fakt, že se naše dítě bude scházet s někým, kvůli komu jsme se třeba rozešly. Nebo nerozešly, ale i tak. 

Britnney se k tomu ale postavila čelem a říká: „Proč se zlobit, že vychází dobře s vaším dítětem? Kayla je velký dar pro mou dceru a znamená mnohem víc, než jsem mohla doufat. Moje dcera Payton ji zbožňuje. Kayla je chytrá, silná a sladká dívka. A já jsem ráda, že je moje dcera obklopená vzorem, jaký právě Kayla představuje!“

 

Brittney ve svých statusech děkuje Kayle za to, že ukazuje její dceři Payton, jak je důležité pracovat na svých snech, že s ní jede na kolo, že jí připravuje sendviče a že pro ni dělá tisíc dalších věcí stejně jako ona. „Ano, Kayla je úžasná bonusová matka a jsem na ni hrdá,“ tvrdí Brittney. Její poselství je jasné: Máte-li dítě s někým, s kým už nežijete, ale vidíte, že je dítě šťastné a spokojené i v nové rodině vašeho ex, měla byste přehodnotit svůj názor na „nevlastní“ matky a raději se radovat z toho, co je pro dítě nejlepší. „Jsem ráda, že má Payton kolem sebe více lidí, kteří ji milují. Co můžu jako matka chtít víc?“

 

Naznačuje, že není důvod, aby ženy po rozchodu žárlily na nové partnerky svých bývalých mužů. „Samozřejmě nebylo snadné k tomu dojít. Zpočátku jsem měla strach, jaká bude. Ale když jsem viděla, jak je nová partnerka mého ex odhodlaná poznávat mou dceru, zjistila jsem ve finále, že jsme obě ve stejném týmu a že nám jde o to, aby byla holčička spokojená. Obě chceme dělat to nejlepší, co můžeme,“ dodává Brittney. Pro většinu lidí není jejich „vztah“ normální, ale jak obě ženy říkají, jim to tak nepřijde. Kayla Imhoff považuje Brittney za opravdu dobrou přítelkyni a říká: „Cítím se skvěle, když vím, že mi Brittney důvěřuje, pokud jde o její dceru Payton.“ Tomu se prostě říká láska a pochopení. Dokázaly byste to taky?

 

Na co se musíte připravit, když vás čeká rozvod? Podívejte se na naše VIDEO:

Na co se musíte připravit, když vás čeká rozvod manželství • VIDEO: 

Sdílej na facebooku
Autor: aši

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku