Matka zapsala 44 důvodů, proč tříletá dcera dostala záchvat vzteku. Neuvěříte! | Supermámy

Matka zapsala 44 důvodů, proč tříletá dcera dostala záchvat vzteku. Neuvěříte!

"Moje tříletá dcera měla během jediného dne 44 nelogických důvodů k pláči, tak jsem je zaznamenala!"
Foto: iStock
Sdílej na facebooku
3. listopadu  2018 
 06:00

Oblíbená zábava tříletých dětí? Křičet a terorizovat své rodiče. Cokoliv totiž udělají, je špatně. Maminka tříleté holčičky Jenna Gallina učinila zajímavý pokus, sledovala svou tříletou dceru celý den a zaznamenala všechny malichernosti, které její holčičku rozčílily tak, že brečela, křičela nebo se vzteky válela po zemi. Bylo jich celkem 44 za jediný den. Nevěříte? Tady jsou:

Všechny tyto výbuchy zlosti se staly za pouhých 24 hodin. "Rozhodla jsem se sledovat každodenní záchvaty své dcery. Pokaždé, když se začala vztekat, křičela, kopala nebo se s hysterickým záchvatem válela po podlaze, zaznamenala jsem důvod jejího vzteku," píše Jenna Gallina.

7 rad, které platí na vztekání: Mluvte s dítětem jako s neandrtálcem!

7 rad, které platí na vztekání: Mluvte s dítětem jako s neandrtálcem!

Co se vztekem batolat nebo předškoláků? Co dělat, když sebou potomci mlátí o zem v obchodech, perou se s rodiči o tablet nebo si chtějí pomocí hlasitých…celý článek

Její dcera měla během jediného dne 44 nelogických důvodů k pláči (a téměř polovina z nich nastala před 9. hodinou ráno). Všechny najdete v naší FOTOGALERII. Takže, uvařte si kávu, dejte nohy nahoru a pobavte se útrapami jednoho rodiče, který v tom ale není sám.

Na světě jsou určitě tisíce maminek či tatínků, kteří právě špatně nakrájeli sendvič a jejichž "tříleťák" se může pominout. A oni jen tiše (někdy i hlasitě) proklínají tuto obtížnou etapu rodičovství.

Holčička se vzteká v porodnici. Důvod? Nechce mladší sestřičku.

Holčička se vzteká v porodnici. Nechce mladší sestřičku. • VIDEO: 

Ale vězte, že i ty nejhorší záchvaty vzteku, kdy byste svého drahouška nejradši prodala, dokážou být zapomenuty prostým pomazlením, polibkem a větou: "Mám tě ráda, mami."

Mami, teď jsi mě fakt naštvala! Co všechno děti trápí?

Mami, teď jsi mě fakt naštvala! Co všechno děti trápí?

I předškoláci mají svá trápení a starosti. Většinou za ně mohou rodiče, kteří nechápou jejich svět a často jim zkazí všechnu legraci. Tady je hned…celý článek

Jak trestat děti: Je horší samotka, mlčení nebo to, když mu dáte pár na zadek?

Jak trestat děti: Je horší samotka, mlčení nebo to, když mu dáte pár na zadek?

"Chlapec by potřeboval dostat na zadek, maminko." Když můj tehdy asi tříletý syn ležel vzteklý na zemi ve vlaku, protože s něčím nesouhlasil, měla…celý článek

Vzteká se? Našli jsme jednoduchý trik, který skvěle funguje!

Vzteká se? Našli jsme jednoduchý trik, který skvěle funguje!

Záchvatům vzteku se v dětství skoro nedá vyhnout, i když některé dětí jsou vzteklejší než jiné a jiné jsou naopak spíš povahy klidnější. V každém případě…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: Gabriela Kolinová

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Děti, které necvičí, budou celý život ty nešikovné! Jak často by…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku