Chlapeček, nebo holčička? Kdy bude rodit vévodkyně Kate

Kate je potřetí těhotná. Tato fakta musíte vědět
Foto: hellomagazine.com
Sdílej na facebooku
6. září  2017 
 13:30

Jakmile Kate a její manžel William oznámili třetí těhotenství, rozjela se spousta spekulací o tom, jakého pohlaví potomek bude, jaké mu královský pár dá jméno a kdy by vůbec měl přijít na svět. Tady máte alespoň nějaké odpovědi. 

První dítě porodila vévodkyně v červenci, druhé v květnu a třetí by na svět mohlo přijít, odhadem, v dubnu. Tento výpočet vychází z domněnky, že Kate ještě ani neukončila první trimestr a že otěhotněla někdy v červenci. 

Jedním z důvodů, proč přišlo oznámení poměrně brzo, byl zdravotní stav Kate. Královský palác potvrdil, že těhotenství snáší stejně špatně jako ta dvě předchozí, opět ji trápí hyperemesis gravidarum, tedy extrémní těhotenská  nevolnost, kvůli níž musí rušit program a kvůli níž už skončila v nemocnici. Nevolnost většinou mizí na konci třetího měsíce gravidity. 

Kate a William vybrali školu pro syna (4): Jakou bude mít uniformu?

Kate a William vybrali školu pro syna (4): Jakou bude mít uniformu?

Zatím princ George, syn vévodkyně Kate a jejího manžela Williama, navštěvuje soukromou montessori školku v Norfolku, kam nastoupil v lednu 2016. Od…celý článek

Nabízí se vysvětlení, že vévodkyně je naopak těhotná déle, ale palác to nechtěl oznamovat před výročním úmrtím lady Diany. To však nezní moc pravděpodobně vzhledem k tomu, že by Kate muselo být špatně už na královské státní návštěvě Polska či Německa či na dalších akcích, na nichž byla během srpna viděna. A to nevypadalo. 

Kate už má oblíbenou porodnici, obě starší děti přivedla na svět v soukromém křídle londýnské St. Mary’s Hospital a dá se čekat, že se tentokrát rozhodně stejně. 

Britská královna Alžběta II. je ze zprávy, že její vnuk, princ William, se svou manželkou Kate očekávají třetího potomka, nadšená. Všechny její děti mají totiž jen po dvou ratolestech. Rozhodli se snad William a Kate jít ve stopách nejdéle vládnoucího monarchy Anglie a mít celkem čtyři potomky?

Jak se bude jmenovat? 

A jak se bude královský potomek jmenovat? Dá se předpokládat, že mu rodiče dají tradiční jméno stejně jako jeho dvěma starším sourozencům  znalci královské rodiny mluví o jménech, jako jsou Alice nebo Alexandra pro dívku, chlapec by mohl bát James, Philip nebo Frederic. Tak jako tak, stejně jako bratr se sestrou dostane nejspíše jmen více  malý princ se jmenuje George Alexander Louis z Cambridge, jeho sestra Charlotte Elizabeth Diana z Cambridge. 

Na spekulace o pohlaví je každopádně brzo. Pravda je, že Charlotte byla první princeznou v rodě po 35 letech, Kate má sestru i bratra, takže tohle je naprosto otevřené. Pohlaví dítěte dokáží lékaři podle ultrazvuku poznat s jistotou často až ve druhé polovině těhotenství. 

Mimochodem, až princ nebo princezna přijde na svět, posune se v nástupnické linii na páté místo a odsune tak až na šesté Williamova mladšího bratra, prince Harryho. Zatím je první Charles, druhý William, třetí George, za ním je Charlotte. 

Takhle rostou dvě starší děti královského páru! 

 

 

10 vět, které školákům nikdy neříkejte! Nepomůže to a ještě je naštvete!

10 vět, které školákům nikdy neříkejte! Nepomůže to a ještě je naštvete!

Možná si na podobné věty pamatujete ze svého dětství i vy, ovšem možná jste na ně už dávno zapomněli a opakujete je svým dětem pro změnu vy. Které…celý článek

10 věcí, které lidé vůbec netuší o novorozencích, a pak se diví

10 věcí, které lidé vůbec netuší o novorozencích, a pak se diví

Existuje spousta věcí, na které byste měla dát pozor, až přijedete s miminkem domů z porodnice. Tyhle vám ale vrásky dělat nemusí, i když to možná…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku