Chlapeček, nebo holčička? Kdy bude rodit vévodkyně Kate

Kate je potřetí těhotná. Tato fakta musíte vědět
Foto: hellomagazine.com
Sdílej na facebooku
6. září  2017 
 13:30

Jakmile Kate a její manžel William oznámili třetí těhotenství, rozjela se spousta spekulací o tom, jakého pohlaví potomek bude, jaké mu královský pár dá jméno a kdy by vůbec měl přijít na svět. Tady máte alespoň nějaké odpovědi. 

První dítě porodila vévodkyně v červenci, druhé v květnu a třetí by na svět mohlo přijít, odhadem, v dubnu. Tento výpočet vychází z domněnky, že Kate ještě ani neukončila první trimestr a že otěhotněla někdy v červenci. 

Jedním z důvodů, proč přišlo oznámení poměrně brzo, byl zdravotní stav Kate. Královský palác potvrdil, že těhotenství snáší stejně špatně jako ta dvě předchozí, opět ji trápí hyperemesis gravidarum, tedy extrémní těhotenská  nevolnost, kvůli níž musí rušit program a kvůli níž už skončila v nemocnici. Nevolnost většinou mizí na konci třetího měsíce gravidity. 

Nabízí se vysvětlení, že vévodkyně je naopak těhotná déle, ale palác to nechtěl oznamovat před výročním úmrtím lady Diany. To však nezní moc pravděpodobně vzhledem k tomu, že by Kate muselo být špatně už na královské státní návštěvě Polska či Německa či na dalších akcích, na nichž byla během srpna viděna. A to nevypadalo. 

Kate už má oblíbenou porodnici, obě starší děti přivedla na svět v soukromém křídle londýnské St. Mary’s Hospital a dá se čekat, že se tentokrát rozhodně stejně. 

Britská královna Alžběta II. je ze zprávy, že její vnuk, princ William, se svou manželkou Kate očekávají třetího potomka, nadšená. Všechny její děti mají totiž jen po dvou ratolestech. Rozhodli se snad William a Kate jít ve stopách nejdéle vládnoucího monarchy Anglie a mít celkem čtyři potomky?

Jak se bude jmenovat? 

A jak se bude královský potomek jmenovat? Dá se předpokládat, že mu rodiče dají tradiční jméno stejně jako jeho dvěma starším sourozencům  znalci královské rodiny mluví o jménech, jako jsou Alice nebo Alexandra pro dívku, chlapec by mohl bát James, Philip nebo Frederic. Tak jako tak, stejně jako bratr se sestrou dostane nejspíše jmen více  malý princ se jmenuje George Alexander Louis z Cambridge, jeho sestra Charlotte Elizabeth Diana z Cambridge. 

Na spekulace o pohlaví je každopádně brzo. Pravda je, že Charlotte byla první princeznou v rodě po 35 letech, Kate má sestru i bratra, takže tohle je naprosto otevřené. Pohlaví dítěte dokáží lékaři podle ultrazvuku poznat s jistotou často až ve druhé polovině těhotenství. 

Mimochodem, až princ nebo princezna přijde na svět, posune se v nástupnické linii na páté místo a odsune tak až na šesté Williamova mladšího bratra, prince Harryho. Zatím je první Charles, druhý William, třetí George, za ním je Charlotte. 

Takhle rostou dvě starší děti královského páru! 

 

 

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku