30 důvodů, proč matky pijí víno! Kdo zažil, porozumí

Matka a víno? Rozhodně ano!
Foto: iStock.com
Sdílej na facebooku
9. října  2017 
 14:00

Nemusíte s námi souhlasit, ale my v redakci si myslíme, že bez dobrého vína by bylo rodičovství mnohem těžší. A přiznáváme, že se na něj někdy těšíme už od čtyř odpoledne, což snad neznamená, že jsme alkoholičky, ale že máme jen jedny nervy. A těm sklenka, nejvýše dvě, když děti konečně usnou, jedině prospěje. 

Víme, že ženy na mateřské nebo rodičovské dovolené (a muži možná také) jsou náchylnější k alkoholismu, což podle nás jen dokládá, jak náročné období to je. Na druhou stranu – z naprosté většiny rodičů, kteří s oblibou pijí víno, se alkoholici nestanou. Třeba kvůli tomu, že dobře vědí, že se nemohou opít, protože kombinace kocoviny a dobře vyspalého batolete v pět ráno – to nikdo příčetný nechce!

Každopádně jsme bez potíží daly dohromady 30 dobrých důvodů, proč si rodiče, matky stejně jako otcové, to své víno zaslouží. Podívejte se na ně do GALERIE! 

Samozřejmě existují studie, které naznačují, že už pravidelné každodenní pití vína, zvláště pokud se na něj člověk těší, zavání závislostí. Ale my s dovolením tentokrát věříme spíše vědcům, kteří se zaměřili například na pozitivní vliv vína na srdce, klouby či třeba hubnutí. 

A kdybyste náhodou nechápali, tak tady jedno video ukazuje, jak doopravdy vypadá den s malými dětmi:

Proč se s malým dítětem vážně nedá nic stihnout • VIDEO: 

 

Bohyně kojení: Kontroverzní a přitom něžné fotky budí pobouření

Bohyně kojení: Kontroverzní a přitom něžné fotky budí pobouření

Fotografka Ivette Ivens je velkou příznivkyní kojení, a to včetně kojení na veřejnosti, které část lidí odsuzuje. Ona se na takovou kritiku rozhodla…celý článek

70 fotek porodů, které ukazují ženskou sílu: Něha, bolest, emoce a láska!

70 fotek porodů, které ukazují ženskou sílu: Něha, bolest, emoce a láska!

Narození dítěte patří k nejsilnějším životním okamžikům. Dokládají to i záběry z těchto momentů, které pořizují otcové miminek, porodní asistentky…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku