30 důvodů, proč matky pijí víno! Kdo zažil, porozumí

Matka a víno? Rozhodně ano!
Foto: iStock.com
Sdílej na facebooku
9. října  2017 
 14:00

Nemusíte s námi souhlasit, ale my v redakci si myslíme, že bez dobrého vína by bylo rodičovství mnohem těžší. A přiznáváme, že se na něj někdy těšíme už od čtyř odpoledne, což snad neznamená, že jsme alkoholičky, ale že máme jen jedny nervy. A těm sklenka, nejvýše dvě, když děti konečně usnou, jedině prospěje. 

Víme, že ženy na mateřské nebo rodičovské dovolené (a muži možná také) jsou náchylnější k alkoholismu, což podle nás jen dokládá, jak náročné období to je. Na druhou stranu – z naprosté většiny rodičů, kteří s oblibou pijí víno, se alkoholici nestanou. Třeba kvůli tomu, že dobře vědí, že se nemohou opít, protože kombinace kocoviny a dobře vyspalého batolete v pět ráno – to nikdo příčetný nechce!

Každopádně jsme bez potíží daly dohromady 30 dobrých důvodů, proč si rodiče, matky stejně jako otcové, to své víno zaslouží. Podívejte se na ně do GALERIE! 

Samozřejmě existují studie, které naznačují, že už pravidelné každodenní pití vína, zvláště pokud se na něj člověk těší, zavání závislostí. Ale my s dovolením tentokrát věříme spíše vědcům, kteří se zaměřili například na pozitivní vliv vína na srdce, klouby či třeba hubnutí. 

A kdybyste náhodou nechápali, tak tady jedno video ukazuje, jak doopravdy vypadá den s malými dětmi:

 

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku