Matka čtyř dětí odhaluje ostatním: Tohle je realita mateřství | Supermámy

Matka čtyř dětí odhaluje ostatním: Tohle je realita mateřství

Je libo make-up?
Foto: @kayelas_art
Sdílej na facebooku
21. září  2018 
 08:00

Kayela Larson je výborná výtvarnice. A krom toho je matkou čtyř dětí, které jí občas přerůstají přes hlavu podobně, jako to dělají děti nám. Kayela se z toho občas vykreslí. A jde jí to skvěle! 

"Miluju kreslení, co pamatuju," přiznává čtyřnásobná matka. K výtvarné tvorbě ji přivedlo sledování animovaných filmů v dětství, ona sama jmenuje zejména Malou mořskou vílu a Lvího krále. "Ohromilo mě, co všechno se dá nakreslit, a věděla jsem, že přesně tohle chci v životě dělat!"

Máte citlivého syna? Co od vás coby od mámy skutečně potřebuje?

Máte citlivého syna? Co od vás coby od mámy skutečně potřebuje?

Děti, které jsou až moc citlivé, to nemají jednoduché. A pokud jde o kluky, možná je to ještě těžší. Jak bychom k nim my matky měly přistupovat, abychom…celý článek

Ale výtvarnou tvorbu nestudovala a pomalu ji odsouvala někam do pozadí, zejména na vysoké škole. Když se vdala a narodily se jí děti, vzdala to s ní úplně. Až do jednoho obzvláště náročného dne, během nějž si coby rodič sáhla na dno  stejně jako mnohokrát předtím. Vlastně se nic nestalo, ale Kayela měla pocit, že coby matka ztrácí svou původní identitu. Byla hrdá na to, že má rodinu, ale zároveň byla hodně nejistá. 

"Ten večer jsem po dlouhé době vytáhla tužku a blok. Potřebovala jsem něco, kde budu zase sama sebou," vysvětluje dneska. Bohužel, první náčrty byly  alespoň, jak sama tvrdí  vážně hrozné. A kreslení nebylo moc terapeutické, protože se s ním vlastně trápila. Rozhodla se to však nevzdat a naopak se věnovat kreslení s o to větší intenzitou. Skvělý nápad! Našla svůj vlastní styl a její obrázky, které přinesl mimo jiné i web boredpanda.com, se mohou stát lékem na duši i všem ostatním poněkud zmoženým rodičům. 

Lidé se jí ptali, jak se žije se třemi malými dětmi. Tak jim to vyfotila!

Lidé se jí ptali, jak se žije se třemi malými dětmi. Tak jim to vyfotila!

Jak přežít mateřskou? Není to lehké, jak ukazují snímky, které doma nafotila Janet Gorman. Newyorčanka, profesí výtvarnice a portrétní fotografka,…celý článek

Branky, body, kokoti: Pozor na levný pivo, krásný holky a kecy o alimentech!

Branky, body, kokoti: Pozor na levný pivo, krásný holky a kecy o alimentech!

Až někde narazíte na ženu, která se svými dětmi žije tak trochu z ruky do huby, protože otec se někam ztratil a i kdyby ne, neplatí alimenty, nelitujte…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Dvojčata (2) dokonale předvádějí úvodní scénu z Ledového království

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku