Dítě Nikol Moravcové je prý celý Jan Punčochář. Kdo to tvrdí? | Supermámy

Dítě Nikol Moravcové je prý celý Jan Punčochář. Kdo to tvrdí?

Nikol napsal někdo z fanoušků, že její dcera je celý Jan Punčochář.
Foto: Profimedia / koláž SM
Sdílej na facebooku
5. března  2020 
 08:17

Blogerka Nikol Moravcová je už od července maminkou. Společně se svým manželem Karolem vychovává dceru Violet. Bývalá modelka a moderátorka se svou holčičkou často chlubí na sociálních sítích. Teď ale dostala ledovou sprchu. Kdosi z fanoušků jí napsal, že v dceři vidí známého kuchaře Jana Punčocháře. 

"Já si nemůžu pomoct, je strašně podobná na Honzu Punčocháře," napsal Nikol kdosi na Instagramu. Influencerka to vzala s humorem a odpověděla: "Lol. To bude těma bagetama, co papá maminka." Vypadá to, že Nikol stále kojí. I když pár dnů po porodu se svěřila, že kojení strašně bolí. Je skvělé, že vytrvala. 

Nikol podoba dcery s Janem Punčochářem asi nedala spát, protože do dalších instastories dala fotku známého kuchaře a připsala:  "Něco na tom bude." A následně ještě fotku Violetky ve vaničce a připsala: "Vy jste pitomý, teď v ní furt uvidím toho Punčocháře." 

Celý příběh má vtipnou dohru. Jan Punčochář pozval Nikol na oběd. "Těšte se na fotku," píše Nikol, které se prý o té podobě i zdálo. 

S manželem Karolem, se kterým má dceru Violet, se Nikol seznámila na seznamce. "Na normálního chlapa jsem čekala skoro deset let. Karol mě po čtyřech měsících požádal o ruku, na moje třicátiny. Dneska jsem strašně šťastná, že jsem si počkala na toho pravýho," svěřila se v rozhovoru pro Maminku.cz.

40 mladých hvězd, které vypadají stejně jejich slavní rodiče

40 mladých hvězd, které vypadají stejně jejich slavní rodiče

Začínají se sami věnovat muzice, hrát, zpívat, vystupují na molech. Případně už v oboru nějaký ten čas působí. Nebo si hledají svou vlastní a úplně…celý článek

70 fotek porodů, které ukazují ženskou sílu: Něha, bolest, emoce a láska!

70 fotek porodů, které ukazují ženskou sílu: Něha, bolest, emoce a láska!

Narození dítěte patří k nejsilnějším životním okamžikům. Dokládají to i záběry z těchto momentů, které pořizují otcové miminek, porodní asistentky…celý článek

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Jak zabavit děti v dešti? 40 skvělých tipů, které musíte vyzkoušet!

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku