Dítě Nikol Moravcové je prý celý Jan Punčochář. Kdo to tvrdí?

Nikol napsal někdo z fanoušků, že její dcera je celý Jan Punčochář.
Foto: Profimedia / koláž SM
Sdílej na facebooku
5. března  2020 
 08:17

Blogerka Nikol Moravcová je už od července maminkou. Společně se svým manželem Karolem vychovává dceru Violet. Bývalá modelka a moderátorka se svou holčičkou často chlubí na sociálních sítích. Teď ale dostala ledovou sprchu. Kdosi z fanoušků jí napsal, že v dceři vidí známého kuchaře Jana Punčocháře. 

"Já si nemůžu pomoct, je strašně podobná na Honzu Punčocháře," napsal Nikol kdosi na Instagramu. Influencerka to vzala s humorem a odpověděla: "Lol. To bude těma bagetama, co papá maminka." Vypadá to, že Nikol stále kojí. I když pár dnů po porodu se svěřila, že kojení strašně bolí. Je skvělé, že vytrvala. 

Nikol podoba dcery s Janem Punčochářem asi nedala spát, protože do dalších instastories dala fotku známého kuchaře a připsala:  "Něco na tom bude." A následně ještě fotku Violetky ve vaničce a připsala: "Vy jste pitomý, teď v ní furt uvidím toho Punčocháře." 

Celý příběh má vtipnou dohru. Jan Punčochář pozval Nikol na oběd. "Těšte se na fotku," píše Nikol, které se prý o té podobě i zdálo. 

S manželem Karolem, se kterým má dceru Violet, se Nikol seznámila na seznamce. "Na normálního chlapa jsem čekala skoro deset let. Karol mě po čtyřech měsících požádal o ruku, na moje třicátiny. Dneska jsem strašně šťastná, že jsem si počkala na toho pravýho," svěřila se v rozhovoru pro Maminku.cz.

40 mladých hvězd, které vypadají stejně jejich slavní rodiče

40 mladých hvězd, které vypadají stejně jejich slavní rodiče

Začínají se sami věnovat muzice, hrát, zpívat, vystupují na molech. Případně už v oboru nějaký ten čas působí. Nebo si hledají svou vlastní a úplně…celý článek

70 fotek porodů, které ukazují ženskou sílu: Něha, bolest, emoce a láska!

70 fotek porodů, které ukazují ženskou sílu: Něha, bolest, emoce a láska!

Narození dítěte patří k nejsilnějším životním okamžikům. Dokládají to i záběry z těchto momentů, které pořizují otcové miminek, porodní asistentky…celý článek

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku