Takhle vypadají dnešní otcové! Podívejte se, jak jim to sluší | Supermámy

Takhle vypadají dnešní otcové! Podívejte se, jak jim to sluší

Otec a spící dítě z instagramu časopisu pro táty
Foto: @hello_fathers/Instagram
Sdílej na facebooku
6. srpna  2016 
 06:00

Tohle se nám vážně líbí. V polském Gdaňsku začali vydávat chytrý a vůbec po všech stránkách povedený časopis pro otce. Vychází nejen v polštině, ale také v angličtině, protože jeho sláva se šíří po celém světě. Nedivíme se, moderním otcům to v něm vážně sluší. 

Už čtvrté číslo vydali autoři časopisu Fathers. Jde vlastně o unikátní kombinaci knihy a časopisu, kterou vymyslelo pár mužů v Gdaňsku. Každé číslo je podle nich plné nadčasového obsahu o otcovství, kultuře, cestování a životním stylu. Nechybí rozhovory, eseje, osobní zpovědi. 

GALERIE: Podívejte se na moderní tatínky

Navíc je plné fotek a potěší i grafické zpracování. Vybrané články a fotky jsou k vidění i na polské verzi webu Father.pl, anglickou najdete na www.fathersquarterly.com. Je vidět, že časopis zaujal, protože tátové sami posílají své fotky a zkušenosti. 

Přečtěte si více o rodičovství

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.
Video
Natočila srdceryvný vzkaz novorozenému synovi. Pak chlapečka dala k…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku