Děti českých celebrit: Alfréda, Olivie, Mia, Rika, Jenovéfa, Bruno. Jak se vám líbí? | Super mámy

Děti českých celebrit: Alfréda, Olivie, Mia, Rika, Jenovéfa, Bruno. Jak se vám líbí?

Marie Doležalová 2 týdny tajila porod! Miminku dala zvláštní jméno
Foto: showpix, archiv
Sdílej na facebooku
20. srpna  2018 
 10:50

Babyboom mezi tuzemskými celebritami pokračuje. A jako by se předháněly nejen v plození dětí, ale i v originalitě jmen, jaká jim dávají. Některá už jste slyšeli, byť jsou méně častá - ale některá skutečně překvapí, jako třeba holčička jménem Alfréda. 

"Alfí je náš největší poklad a teď už jsme všichni společně doma," napsala tohle pondělí na svůj instagram herečka Marie Doležalová, která počátkem srpna porodila v pražském Podolí dceru - spolu s otcem, kterým je tanečník Marek Zelinka, ji dali jméno Alfréda. A to je skutečně originální! 

Herečka Kristýna Leichtová, která porodila jen o pár dní později, se spolu se svým partnerem u dcery rozhodla pro jméno Dorotka. Loni volbou jména zaujali manželé Klusovi - k Alfrédovi a Josefíně přibyla Jenovéfa, jméno, které je v Česku dost neobvyklé. Úplně běžné  - minimálně u nás - není ani jméno Mathias, jaké pro syna zvolila herečka Nikol Štíbrová. 

Podívejte se do naší galerie i na další už odrostlejší potomky českých celebrit:

VIDEO. Jana Stryková: Na vychovávání dětí by měla existovat vysoká škola

1080p 720p 480p 360p 240p
Jana Stryková: Na vychovávání dětí by měla existovat vysoká škola • VIDEO: 

9 nesmyslů, které bude škola od září zase chtít po vašich dětech

9 nesmyslů, které bude škola od září zase chtít po vašich dětech

Až po pár nájezdových dnech začne normální výuka, dočkáte se. Požadavky, které učitelky diktují do dětských notýsků – případně posílají mailem – a…celý článek

Skvělý tip: Jak naučit děti poslouchat bez jediného slova

Skvělý tip: Jak naučit děti poslouchat bez jediného slova

Debaty s dětmi o tom, co mají udělat, jsou únavné. Už tříleté dítě dovede rodičovským pokynům vzdorovat dlouhé minuty. Přitom existuje jednoduchý trik,…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
1080p 720p 360p
Branky, body, kokoti: Pozor na hustý chlapy a holky, co můžou za 2.…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku