Tři děti Kate a Williama: Komu jsou George, Charlotte a jejich bratr podobní? | Supermámy

Tři děti Kate a Williama: Komu jsou George, Charlotte a jejich bratr podobní?

Slavní sourozenci. Jak se bude jmenovat ten nejmladší?
Foto: Profimedia.cz
Sdílej na facebooku
26. dubna  2018 
 06:00

Narození třetího potomka Kate a Williama se stalo po delší době příležitostí, kdy se na veřejnosti objevily obě starší děti slavného páru. A zase vyrostly! Zvláště Charlotte, které ještě nejsou ani tři, ale která je skoro stejně vysoká jako její téměř o dva roky starší bratr. Komu jsou královské děti podobné? 

Zatímco první rok dva to vypadalo, že malá princezna Charlotte bude ze všeho nejvíce podobná své babičce královně Alžbětě, minimálně poslední půlrok to vypadá, že daleko více jde do podoby své matky. Nedělá to jen čím dál podobnější účes.

Nicméně třeba očima Charlotte stále připomíná svou prababičku královnu, zatímco podobu princezny Diany byste v její tváři hledali marně. Každopádně z malé holčičky už je podobně jako z její matky módní ikona

George zase roste do podoby svého otce prince Williama, ačkoli už teď není tak světlovlasý. William byl dlouhé roky zářivý blonďáček stejně jako jeho matka Diana, z jejíž podoby syn mnohé podědil. Georgeovy rysy jsou ve srovnání s nimi o něco měkčí, obličej je kulatější. Očima chlapeček ze všeho nejvíc připomíná svou matku Kate

Co se jako rodiče můžeme naučit od Kate a Williama? Jejich výchovné fígle!

Co se jako rodiče můžeme naučit od Kate a Williama? Jejich výchovné fígle!

Sice je sleduje celý svět, ale jinak jsou úplně normální rodina. Kate a William se stejně jako jiní rodiče snaží se svými dětmi trávit co nejvíce času.…celý článek

Oba rodiče Charlotte a George jsou vysocí. Zatím to vypadá, že z dětí je vytáhlejší malá holčička, na fotkách před porodnicí bylo vidět, že je skoro tak vysoká jako její bratr, přičemž ještě loni na podzimních státních návštěvách byla mnohem menší. Dívence budou v květnu tři, chlapečkovi v červenci pět let. 

Kdyby snad z fotek malých princátek chtěl někdo usuzovat na jejich povahu, vyšlo by mu asi tohle: Charlotte je spíše veselá, už dneska se s úsměvem a máváním rukou zdraví s přihlížejícími, George bude zádumčivější. Najít snímek, kde se směje, dá práci. 

Podívejte se,  jak vypadala jako dítě sama vévodkyně a jak rostou její děti:

Usuzovat z prvních poporodních momentek na to, komu bude podobné třetí dítě Kate a Williama, moc nejde. Snad s výjimkou toho, že všechna tři miminka měla hned po příchodu na svět hezké kulaté rty. A že první audienci před porodnicí prospala. 

Podívejte se, královští sourozenci se přijeli do porodnice podívat na miminko:

Královští sourozenci se přijeli podívat na miminko • VIDEO: 

Nejste náhodou MAMINKA ROKU? Pokud se příhlásíte do naší soutěže, můžete se jí stát. Hledáme největší hrdinky, skvělé bloggerky a podnikatelky. Všechno o soutěži najdete ZDE. Přihlásit můžete sama sebe nebo třeba svou kamarádku. Těšíme se na vás. 

7 kroků, jak za jediný týden zkrotit dítě, které fňuká a vzteká se

7 kroků, jak za jediný týden zkrotit dítě, které fňuká a vzteká se

Možná tomu nebudete věřit, ale prý se to dá zmáknout během jednoho týdne. Jestli vaše děti patří k těm, které sebou plácnou uprostřed obchodu na zem…celý článek

70 fotek porodů, které ukazují ženskou sílu: Něha, bolest, emoce a láska!

70 fotek porodů, které ukazují ženskou sílu: Něha, bolest, emoce a láska!

Narození dítěte patří k nejsilnějším životním okamžikům. Dokládají to i záběry z těchto momentů, které pořizují otcové miminek, porodní asistentky…celý článek

 

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Dvojčata (2) dokonale předvádějí úvodní scénu z Ledového království

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku