Jako ve vlaku! Podívejte se na originální pokojíček syna Terezy Kostkové

Jako ve vlaku! Syn Terezy Kostkové má pokojíček, který mu připomíná cestování
Foto: Blesk Bydlení
Sdílej na facebooku
18. dubna  2018 
 06:00

Když se před nějakým rokem dvěma herečka Tereza Kostková rozhodla, že nechá svému synovi Tondovi nově zařídit pokojíček, dostala dobrý nápad. Chtěla, aby mu připomínal cestování, které mají oba rádi. A povedlo se! 

Pátráte po inspiraci pro zařízení dětského pokoje? Jednu bychom tu pro vás měli. Herečka Tereza Kostková představuje ten, v němž bydlí její syn Tonda, momentálně žák páté třídy. Chlapec, jehož otcem je režisér Petr Kracik, miluje vlaky a cestování a pokojíček tomu odpovídá. Jeho zařízení je přitom nejen stylové, ale i plně funkční. 

Podoba pokojíčku je dílem interiérové designérky Gabriely Hámové. Právě díky ní a její vášni pro starožitnosti všeho druhu se v něm objevily například stará vlaková lampa, odrazky z vagonů nebo třeba legendární hliníkový popelník z doby, kdy se ještě při cestování po kolejích běžně kouřilo. "Tonda ani nevěděl, na co to je," říká jeho matka. 

Podobných detailů je v pokojíčku spousta. A nechybí ani tajná skrýš! 

Fotografie pokojíčku syna Terezy Kostkové a pokojů dalších dětí slavných rodičů najdete v novém čísle časopisu Blesk Bydlení, které se objevilo na stáncích právě dnes 18. dubna:

 

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku