Tak tu bychom nepoznali! Princezna Charlotte nastoupila do školky

Nejnovější fotka princezny Charlotte, leden 2018
Foto: Instagram
Sdílej na facebooku
8. ledna  2018 
 17:39

Vévoda a vévodkyně z Cambridge dnes zveřejnili dvě fotografie princezny Charlotty. Pořídili je v Kensingtonském paláci těsně předtím, než poprvé vyrazila do školky. Autorkou je její matka Kate. 

Charlotte nastoupila do školky Willcocks Nursery School, která se nachází poblíž Kensingtonského paláce v Londýně. První dny tu může být i s rodiči, aby si na nové prostředí zvykla. Poté budou Kate s Williamem muset odejít a teprve pak se zjistí, jestli se malé princezně ve školce líbí, nebo ne.

Vedení školky doporučilo, aby si Charlotte pro začátek vzala svou oblíbenou hračku nebo fotografii z domova, zároveň pak dostane do rámečku fotku své učitelky. Vztah s učiteli je podle nich velice důležitý.

I princezny s někdy vztekají, podívejte se:

Princezna Charlotte už toho má dost! Vztek malé holčičky na letišti • VIDEO: 

A kolik královská rodina za školku zaplatí? Školné činí 3050 liber (88 740 korun) za dopoledne, za odpoledne si rodiče připlatí dalších 1800 liber (52 371 korun) za trimestr. Ročně to pak vychází na 14500 liber, což je zhruba 420 000 korun. Třída, do které Charlotte nastoupí, je zaměřená na dramatiku a keramiku.

 GALERIE: Rodina Kate a Williama

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku