Tak tu bychom nepoznali! Princezna Charlotte nastoupila do školky

Nejnovější fotka princezny Charlotte, leden 2018
Foto: Instagram
Sdílej na facebooku
8. ledna  2018 
 17:39

Vévoda a vévodkyně z Cambridge dnes zveřejnili dvě fotografie princezny Charlotty. Pořídili je v Kensingtonském paláci těsně předtím, než poprvé vyrazila do školky. Autorkou je její matka Kate. 

Charlotte nastoupila do školky Willcocks Nursery School, která se nachází poblíž Kensingtonského paláce v Londýně. První dny tu může být i s rodiči, aby si na nové prostředí zvykla. Poté budou Kate s Williamem muset odejít a teprve pak se zjistí, jestli se malé princezně ve školce líbí, nebo ne.

Vedení školky doporučilo, aby si Charlotte pro začátek vzala svou oblíbenou hračku nebo fotografii z domova, zároveň pak dostane do rámečku fotku své učitelky. Vztah s učiteli je podle nich velice důležitý.

I princezny s někdy vztekají, podívejte se:

Princezna Charlotte už toho má dost! Vztek malé holčičky na letišti • VIDEO: 

A kolik královská rodina za školku zaplatí? Školné činí 3050 liber (88 740 korun) za dopoledne, za odpoledne si rodiče připlatí dalších 1800 liber (52 371 korun) za trimestr. Ročně to pak vychází na 14500 liber, což je zhruba 420 000 korun. Třída, do které Charlotte nastoupí, je zaměřená na dramatiku a keramiku.

 GALERIE: Rodina Kate a Williama

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku