Jak by mohlo vypadat dítě Harryho a Meghan, až vyroste? Třeba takhle!

Takhle by mohl chlapec vypadat, až trochu povyroste
Foto: Archiv
Sdílej na facebooku
7. května  2019 
 06:00

Zatímco Kate a William si s prvním miminkem dali poměrně na čas, Harry s Meghan se stali rodiči ani ne rok po svatbě. A jak první bratránek George, Charlotte a Louise může vypadat?

Přestože o princi Harrym se v pubertě mluvilo jako o ošklivém kačátku, které vyrůstá ve stínu svého bratra Williama, už na loňské svatbě bylo jasně vidět, že z kačátka se vyklubala labuť! Zrzavému Harrymu, který se ani na svatbu neoholil, to seklo mnohem víc než jeho staršímu bratrovi – s Meghan tvoří nádherný pár.

Bude zajímavé sledovat, jaké geny se více projeví u jejich prvního potomka, který přišel na svět tohle pondělí. Fotku rodina zatím neukázala. Typicky britské ohnivé vlasy a světlá pleť pokrytá pihami z tatínkovy strany vytvoří jistě zajímavou kombinaci s afroamerickými geny ze strany maminky. Tatínek Meghan je běloch a maminka Afroameričanka, také proto se dá předpokládat, že tmavší gen bude dominovat.

PODÍVEJTE SE DO GALERIE na fotky z dětství Harryho a Meghan. 

Meghan: Naše dítě bude vegan, feminista a nebudeme moc řešit jeho pohlaví

Meghan: Naše dítě bude vegan, feminista a nebudeme moc řešit jeho pohlaví

Vévodkyně Meghan, která čeká každým dnem prvního potomka – pokud už neporodila – je nejspíš tak trochu provokatérka. Vdala se do rodiny plné tradic,…celý článek

Podle amerického forenzního umělce Joe Mullinse, jehož koníčkem je odhadovat podoby budoucích dětí slavných párů, budou mít děti tmavší vlasy, než měl princ Harry, když byl malý. Barva očí je ale nejistá – děti můžou mít oči hnědé po mamince i modré po tatínkovi.

Princ Harry už o dětech nejspíše uvažoval poměrně dlouho. Soudě z jeho vyjádření z roku 2012. „Toužil jsem po dětech od doby, kdy jsem byl ještě hodně mladý. Stále čekám na tu pravou ženu, která se této role chopí." Takže tohle už se mu splnilo. 

A předloni na podzim řekl krátce po zásnubách: "Děti samozřejmě chceme, zatím je ale čas. Musíme to brát postupně. Na děti ale určitě po svatbě přijde řada." Expertka na královskou rodinu Katie Nicholl řekla pro pořad Entertainment Tonight, že podle ní přijdou děti brzy po svatbě – což jí vyšlo. 

100 mimořádných fotek z porodu! Podívejte se, jak ho rodiny prožívají

100 mimořádných fotek z porodu! Podívejte se, jak ho rodiny prožívají

Hodně syrové i něžné, plné emocí a každopádně opravdové a silné. Přesně takhle totiž porod vypadá. Podívejte se do galerie a připomeňte si chvíle,…celý článek

Harry tak předstihl Williama, jehož první potomek, syn George, se narodil více než dva roky po sňatku. První dítě Diany a Charlese, starší ze dvou synů William, přišlo na svět přesně rok po svatbě rodičů. 

Harry s Meghan se na konci loňského března nechali vidět, jak si se zájmem prohlížejí nějaké hračky, a když se před časem zúčastnili návštěvy továrny na dětskou kosmetiku, také došlo na téma budoucích dětí slavného páru. Z jejich chování vyplynulo, že je plánují, a dost možná tři a více. V tomto směru je nejspíš pro Harryho velkou inspirací rodina jeho staršího bratra. 

Královský dort odhalen! Vyšel na 1,5 milionu korun. Co ještě se jedlo po svatbě?

Královský dort odhalen! Vyšel na 1,5 milionu korun. Co ještě se jedlo po svatbě?

Jednou z tradic, kterou čerství novomanželé porušili, je podoba svatebního dortu. Normálně se totiž v královské rodině  na svatbě servíruje dort ovocný.…celý článek

Róby ze svatby: Minimalistická Meghan, černá Victoria a limetové příbuzné

Róby ze svatby: Minimalistická Meghan, černá Victoria a limetové příbuzné

Konečně jsme se dočkali. Nejočekávanější svatba tohoto roku je tu. Na šest stovek hostů se začalo scházet už v dopoledních hodinách u kaple svatého…celý článek

 

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku