Přáli si holčičku. Osud jim nadělil čtrnáctého kluka!

Rodina se svými třinácti syny. 18. dubna se jim narodil čtrnáctý chlapec.
Foto: FB / Jay Schwandt
Sdílej na facebooku
1. května  2018 
 06:00

Doma už měli třináct synů. Tak moc si přáli holčičku, že zkusili štěstí počtrnácté. V dubnu se jim narodil zase kluk. Karty nám nepřejí, říkají s úsměvem Kateri a Jay Schwandtovi z Michiganu. V jejich rodině zkrátka vládne testosteron. 

Tahle rodina z města Rockford v Michiganu je neuvěřitelná. Maminka Kateri Schwandt si tak moc přála holčičku, že se nevzdávala a zkoušela to znovu a znovu. Když 18. dubna letošního roku porodila čtrnáctého chlapce, prohlásila, že to vzdává. Uvidíme však, jak to nakonec dopadne, protože už u chlapce číslo 13 říkala, že je poslední. 

Schwandtovi si nenechali pohlaví miminka říci. Takže do poslední chvíle doufali v dívku. I když to nevyšlo, jsou šťastní, že se jim narodil zdravý chlapeček. Na svět přišel o pět dní dřív, než měla Kateri termín porodu. Vážil 3,7 kilogramu. A jelikož rodiče překvapil svým brzkým příchodem, neměli pro něj ještě připravené jméno. 

Táta točil syna od narození do čtrnácti let. Jeho proměnu musíte vidět:

Početná rodina složená ze samých chlapců a mužů (nejstaršímu je dvacet let) to ale bere s humorem. "Strašně moc bych si přál holčičku, ale nemáme to dáno v kartách," řekl tatínek Jay kanálu NBC 4 News. 

Jedno se ale mamince čtrnácti chlapců vyplnilo. Vždy si přála mít velkou rodinu, protože ona sama také pochází ze čtrnácti dětí. 

Nejste náhodou MAMINKA ROKU? Pokud se přihlásíte do naší soutěže, můžete se jí stát. Hledáme největší hrdinky, skvělé blogerky a podnikatelky. Všechno o soutěži najdete ZDE. Přihlásit můžete sama sebe nebo třeba svou kamarádku. Těšíme se na vás. 

Sdílej na facebooku
Autor: kog

Diskuse ke článku

.

Související články

Video

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku