Přáli si holčičku. Osud jim nadělil čtrnáctého kluka!

Rodina se svými třinácti syny. 18. dubna se jim narodil čtrnáctý chlapec.
Foto: FB / Jay Schwandt
Sdílej na facebooku
1. května  2018 
 06:00

Doma už měli třináct synů. Tak moc si přáli holčičku, že zkusili štěstí počtrnácté. V dubnu se jim narodil zase kluk. Karty nám nepřejí, říkají s úsměvem Kateri a Jay Schwandtovi z Michiganu. V jejich rodině zkrátka vládne testosteron. 

Tahle rodina z města Rockford v Michiganu je neuvěřitelná. Maminka Kateri Schwandt si tak moc přála holčičku, že se nevzdávala a zkoušela to znovu a znovu. Když 18. dubna letošního roku porodila čtrnáctého chlapce, prohlásila, že to vzdává. Uvidíme však, jak to nakonec dopadne, protože už u chlapce číslo 13 říkala, že je poslední. 

Schwandtovi si nenechali pohlaví miminka říci. Takže do poslední chvíle doufali v dívku. I když to nevyšlo, jsou šťastní, že se jim narodil zdravý chlapeček. Na svět přišel o pět dní dřív, než měla Kateri termín porodu. Vážil 3,7 kilogramu. A jelikož rodiče překvapil svým brzkým příchodem, neměli pro něj ještě připravené jméno. 

Táta točil syna od narození do čtrnácti let. Jeho proměnu musíte vidět:

Portrét Vince. Táta točil syna od narození do čtrnácti let • VIDEO: 

Početná rodina složená ze samých chlapců a mužů (nejstaršímu je dvacet let) to ale bere s humorem. "Strašně moc bych si přál holčičku, ale nemáme to dáno v kartách," řekl tatínek Jay kanálu NBC 4 News. 

Jedno se ale mamince čtrnácti chlapců vyplnilo. Vždy si přála mít velkou rodinu, protože ona sama také pochází ze čtrnácti dětí. 

Nejste náhodou MAMINKA ROKU? Pokud se přihlásíte do naší soutěže, můžete se jí stát. Hledáme největší hrdinky, skvělé blogerky a podnikatelky. Všechno o soutěži najdete ZDE. Přihlásit můžete sama sebe nebo třeba svou kamarádku. Těšíme se na vás. 

Tahle máma porodila dvakrát "mono" dvojčata. Šance je přitom 1:10 milionům

Tahle máma porodila dvakrát "mono" dvojčata. Šance je přitom 1:10 milionům

Nejdřív myslela, že doktor jen žertuje. Ale vtip to nebyl. Mamince dvojčat se povedlo něco nevídaného. Po deseti letech porodila opět dvojčata. Na…celý článek

Vysněného dítěte se dočkala v téměř padesáti. Po osmnácti potratech

Vysněného dítěte se dočkala v téměř padesáti. Po osmnácti potratech

Tenhle pár je důkazem toho, že naděje umírá poslední. Louise Warnefordová se svým manželem Markem toužila dlouhá léta po dítěti. Marně. Louise od svých…celý článek

Vedle dvou dětí mají 18 psů! Jak to rodina z Brna zvládá?

Vedle dvou dětí mají 18 psů! Jak to rodina z Brna zvládá?

Říká se, že pes je nejlepší přítel člověka. To by mohla potvrdit rodina Sebelových, která žije hned s osmnácti takovými psími kamarády. Na farmě u…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: kog

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku