Harper Beckham se nechala ostříhat. Vypadá jako máma před lety!

Harper Beckham a její nový účes
Foto: Profimedia
Sdílej na facebooku
27. srpna  2018 
 10:00

Její matka Victoria je módní ikonou už dlouhá léta. Čerstvě sedmiletá Harper jí šlape na paty. Teď si vykračuje v novém účesu – krátké mikádo připomíná účes, který nosila její matka Victoria v dobách největší slávy skupiny Spice Girls. 

Ještě nedávno měla Harper vlasy až po zadek, ale nedávné rodinné fotky z dovolené na Bali ukázaly, že si je nechala zkrátit. Když se vrátili do Británie, zašla si do kadeřnictví znovu a je z toho krátký účes, který holčičce skvěle sedne. 

Udělali byste to taky? David Beckham líbá dceru Harper (5) na rty

Udělali byste to taky? David Beckham líbá dceru Harper (5) na rty

Předem bychom chtěly říct, že nám na chování Davida Beckhama vůči dcerce Harper nepřijde nic divného. Na fotce z dovolené v Tanzanii, kterou zveřejnil…celý článek

Z toho, co Victoria napsala na Facebook, je jasné, že ona v rozhodnutí dceru podpořila, být to na jejím manželovi Davidovi, měla by Harper nadále vlasy co nejdelší. Ale už si zvykl, zdá se. "Nenapadlo mě, že může být ještě krásnější," komentoval to. 

Těžko říct, jestli by si Harper kousky, které obléká, sama vybrala. Protože běžná holčička v tomhle věku dává nezřídka přednost oblečení, které je růžové, lesklé nebo má nějaké jásavé obrázky, případně tohle všechno dohromady. Toho jsme se zatím na Harper Seven nedočkali a na změnu to nevypadá. 

Holčička, které bylo v červenci sedm, se obléká ve stylu nenápadné elegance. Skoro by se dalo říci, že nosí kousky, které se jinak běžně prodávají v dospělých velikostech. Stačí zmínit hořčicově žlutý nebo vínový kabátek, černé punčocháče jako standard nebo dlouhé letní šaty podobné těm, v nichž se ukázala Victoria. 

Co se jako rodiče můžeme naučit od Kate a Williama? Jejich výchovné fígle!

Co se jako rodiče můžeme naučit od Kate a Williama? Jejich výchovné fígle!

Sice je sleduje celý svět, ale jinak jsou úplně normální rodina. Kate a William se stejně jako jiní rodiče snaží se svými dětmi trávit co nejvíce času.…celý článek

Udělala ročnímu synovi zombie oslavu. Když ji odsoudili, zveřejnila jeho příběh

Udělala ročnímu synovi zombie oslavu. Když ji odsoudili, zveřejnila jeho příběh

Tohle opravdu nejsou hezké fotky. A taky to nevypadá jako hezká oslava prvních narozenin. Matka malého chlapečka si za nimi však stojí. Proč první…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku