Udělali byste to taky? David Beckham líbá dceru Harper (5) na rty

David Beckham líbá na rty pětiletou dceru Harper
Foto: Instagram
Sdílej na facebooku
12. června  2017 
 18:00

Předem bychom chtěly říct, že nám na chování Davida Beckhama vůči dcerce Harper nepřijde nic divného. Na fotce z dovolené v Tanzanii, kterou zveřejnil na svém Instagramu, ji rodičovsky políbil na rty. Možná to nemusel hned zveřejňovat, ale přes osm tisíc komentářů všeho druhu, včetně těch hodně kritických, překvapilo. 

Vlastně se opakuje situace z loňského roku. V půlce července 2016 zveřejnila módní ikona Victoria Beckham fotku, na které v bazénu líbá na rty svou dceru Harper – zveřejnila ji na svém Instagramu spolu s přáním k holčiččiným pátým narozeninám.

Také tehdy vzbudila velice rozporuplné reakce, jejím polibkem se zabývala i stanice BBC, kde odbornice na etiketu Liz Brewer považovala takový polibek za trochu přehnaný, i když rozhodující podle ní je, zda je to dětem příjemné. Na internetu komentáře Victorii a její polibek rozebraly ze všech stran, část z nich ho považovala za úchylný, ale naštěstí se našlo i dost takových komentátorů, kteří považovali polibky dětí od rodičů za normální a hezké. 

Jak rostou děti Anny Geislerové, Leony Machálkové či Ivety Bartošové? Podívejte se!

Jak rostou děti Anny Geislerové, Leony Machálkové či Ivety Bartošové? Podívejte se!

Zatímco některé celebrity se snaží, aby se jejich děti před objektivy moc neobjevovaly, jiné je prezentují jako nedílnou součást svého života a běžně…celý článek

Teď se mnozí internetoví kritici se stejnou vervou pustili do Davida Beckhama, který svůj aktuální polibek pro Harper doprovodil souslovím "kiss for daddy", polibek pro tatínka.

GALERIE: RODINA DAVIDA A VICTORIE BECKHAMOVÝCH 

"Je to nechutné!" napsal jeden čtenář pod fotkou na Instagramu a další si přisadil s tím, že je vážně divné, aby otec líbal svou dceru na rty. Podle dalších jde o hezkou fotku, která zachycuje něžnou otcovskou lásku. Těch, kterým to přijde v pořádku, bude asi většina, fotka už nasbírala 1,8 milionu lajků. 

Bývalý fotbalista a otec čtyř dětí David Beckham (42) se s dětmi fotí rád a není to první a snad ani poslední fotka, na které je společně s některým ze svých potomků. 

A jak to vypadá, když se líbají dvě děti? Nějak takhle:

Děti se poprvé políbily na dětském hřišti • VIDEO: 

Harper Beckham chodí na nehty, Suri Cruise se líčí stejně jako dcera Katie Price

Harper Beckham chodí na nehty, Suri Cruise se líčí stejně jako dcera Katie Price

Většinou to přijde u každé malé holčičky. Dříve nebo později zatouží po tom, aby měla nalakované nehty nebo namalovanou pusu. A často je úplně jedno,…celý článek

Fotografka zachytila mateřství: Tohle je skutečnost, ne fotky z Instagramu!

Fotografka zachytila mateřství: Tohle je skutečnost, ne fotky z Instagramu!

Možná se vám tyhle snímky nebudou líbit tolik jako ty, které vídáte na Instagramu i jinde. Nejsou to žádné do detailu a posledního kousku oblečení…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku