Udělala ročnímu synovi zombie oslavu. Když ji odsoudili, zveřejnila jeho příběh

Proč matka zvolila takovouhle oslavu prvních narozenin?
Foto: Boredpanda
Sdílej na facebooku
11. března  2018 
 10:00

Tohle opravdu nejsou hezké fotky. A taky to nevypadá jako hezká oslava prvních narozenin. Matka malého chlapečka si za nimi však stojí. Proč první narozeninový dort svého syna pojala právě takhle? 

Malý Phoenix se během oslav svých prvních narozenin smál jako většina stejně starých dětí. A dort, který dostal, mu zjevně chutnal. Když však jeho matka Amy Lousie sdílela na webu fotky z této události, úsměvná reakce nepřišla jediná. Všichni se předháněli, kdo jí více vyčte, že je to neuvěřitelně nechutné a morbidní. DOkonce ji vyloučili z mateřské komunity na Facebooku. 

Bohyně kojení: Kontroverzní a přitom něžné fotky budí pobouření

Bohyně kojení: Kontroverzní a přitom něžné fotky budí pobouření

Fotografka Ivette Ivens je velkou příznivkyní kojení, a to včetně kojení na veřejnosti, které část lidí odsuzuje. Ona se na takovou kritiku rozhodla…celý článek

Australanka s negativními reakcemi počítala, ale jejich smršť ji přece jen zaskočila. "Dozvěděla jsem se, že jsem špatná matka, že škodím jeho duševnímu zdraví a že dort byl určitě plný nečistot," svěřila se webu Daily Mail. A rozhodla se zveřejnit celý příběh svého syna. 

Když se narodil, myslela si jeho matka, že je mrtvý. Už několik dní před porodem jí lékaři řekli, že se jí předčasně odloučila placenta a že to její syn pravděpodobně nepřežije, protože mu nefunguje srdce. S tím šla rodit a tvrdí, že si asi nikdo nedovede představit, jaké emoce musela zažívat. Když chlapec přišel na svět, nastalo ticho.

Takhle přišel na svět bojovník! 

Amy i její snoubenec Gary Wilkinson byli přesvědčeni, že jejich syn zemřel. Ale lékařům se ho po nekonečných třinácti minutách povedlo oživit. Phoenix se ukázal jako velký bojovník. Tohle se stalo 31. října, přesně na Halloween. Takže co je lepšího než dort a oslava na motivy zombie, když jde o malého kluka, který byl prohlášen za mrtvého a na Halloween se zázračně vrátil? Souhlasíte? Nám se to zdá přece jen jako trochu silné kafe. 

Předpokládáme, že vaše domácí archivy žádné podobné fotky neobsahují. A že naopak fotíte děti tak, aby případně uspěly v naší soutěži Zlatíčka. Přihlašování už běží, soutěžit mohou děti od narození do 13 let. A hraje se i o cenu redakce! Vše potřebné se dozvíte ZDE.  

Kdybyste chtěli nějakou klasiku, tady máte záběry z tak trochu jiné oslavy:

Dítě se vrhlo na dort k prvním narozeninám • VIDEO: 

Neuvěřitelně dojemné: Dívky našly pod stromečkem adoptovaného bratra

Neuvěřitelně dojemné: Dívky našly pod stromečkem adoptovaného bratra

Předčasný, ale mimořádně vítaný dárek nalezly pod vánočním stromečkem tři malé sestry z amerického Dallasu. Rodiče jim tam položili malého bratra,…celý článek

Jak otěhotnět co nejrychleji? Tady je 12 rad, některé vás možná překvapí

Jak otěhotnět co nejrychleji? Tady je 12 rad, některé vás možná překvapí

Zatímco se téměř celý život snažíte, abyste neotěhotněla, jakmile se pro početí rozhodnete, přála byste si, abyste byla "v tom" hned. Jenže ono to…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku