Charlotte s Georgem hvězdami další svatby! Málem je srazil vítr

Charlotte a George přijíždějí na svatbu princezny Eugenie
Foto: Youtube/Royal Channel
Sdílej na facebooku
12. října  2018 
 14:59

Uplynulo sotva pár týdnů od svatby kamarádky vévodkyně Kate, kde na sebe skoro celou pozornost strhly královské děti v průvodu družiček a pážat, a je tu další podobná událost, kde Charlotte a George vystupují ve stejné roli. Vdávala se princezna Eugenie. 

Když se skupinka pážat blížila ke kapli svatého Jiří – té samé, kde se na jaře brali Meghan a Harry – strhl se takový vítr, že malého prince  George a jeho sestru Charlotte málem srazil k zemi. Skupinku vedla čtrnáctiletá Louise Windsor, která měla dost práce se šaty, které jí vítr zvedal až někam k pasu. Louise je dcerou prince Edwarda a Sophie, hraběnky z Wessexu. 

Princezna Eugenie z Yorku (28) je sestřenicí Williama a Harryho a její manžel také není – podobně jako Meghan – zrovna šlechtického původu. Někdejší barman Jack Brooksbank se živí jako manažer nočního klubu a plánuje vybudování sítě vlastních restaurací. 

Rodiči Eugenie jsou princ Andrew – mladší bratr prince Charlese – a jeho žena vévodkyně Sarah. 

 


Branky, body, kokoti: Ženy jsou chytré, až když zestárnou!

Branky, body, kokoti: Ženy jsou chytré, až když zestárnou!

Taky vás fascinuje, že když jsou některé ženy chytré, dotáhnou to až na premiérku? Nás ne. Ale najdou se mudrlanti, kteří takovou pitomost klidně řeknou…celý článek

Charlotte a George na svatbě! Na nevěstu se nikdo moc nedíval

Charlotte a George na svatbě! Na nevěstu se nikdo moc nedíval

Víte, co riskujete, když si na svatbu pozvete nejsledovanější děti na britských ostrovech? Že se většina svatebčanů bude koukat spíše na ně než na…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red
Klíčová slova:

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku