Charlotte a George na svatbě! Na nevěstu se nikdo moc nedíval | Super mámy

Charlotte a George na svatbě! Na nevěstu se nikdo moc nedíval

Charlotte a George
Foto: Profimedia.cz
Sdílej na facebooku
24. září  2018 
 13:34

Víte, co riskujete, když si na svatbu pozvete nejsledovanější děti na britských ostrovech? Že se většina svatebčanů bude koukat spíše na ně než na to, jak to sluší ženichovi a nevěstě. Dobře, to trochu přeháníme, ale moc ne! 

Nejsledovanější hosté na svatbě Sophie Carter, dávné kamarádky vévodkyně Kate? Samozřejmě že královská rodina a hlavně jejich děti. Nevěsta si v kostele svatého Ondřeje v Letheringsettu v hrabství Norfolk vzala Roberta Suggse a my si troufáme tvrdit, že on i jeho žena budou mít ze svatby méně fotek než slavné děti. Jen nejmladší Louis zůstal, soudě podle záběrů, doma. 

Charlotte a George byli součástí průvodu pážat a družiček, v tom už mají slušnou praxi – naposledy se tak prošli letos na jaře na svatbě prince Harryho a jeho ženy Meghan. V nynější družině byly tři holky a čtyři kluci. 

Sophie Carter je jednou z kmoter malé Charlotte. S Kate se zná z dob studií na internátní škole v Marlborough.  

Podívejte se, jak George, Charlotte a Louis už vyrostli!Mají děti, ale nerodily. Slavné ženy, za které potomky odnosila náhradní matka

Mají děti, ale nerodily. Slavné ženy, za které potomky odnosila náhradní matka

Bylo by snadné říct, že hvězdy, ať už herecké nebo pěvecké, využívají služeb náhradních matek kvůli tomu, aby jim těhotenství nezničilo postavu nebo…celý článek

Branky, body, kokoti: Pozor na levný pivo, krásný holky a kecy o alimentech!

Branky, body, kokoti: Pozor na levný pivo, krásný holky a kecy o alimentech!

Až někde narazíte na ženu, která se svými dětmi žije tak trochu z ruky do huby, protože otec se někam ztratil a i kdyby ne, neplatí alimenty, nelitujte…celý článek

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Prasák za falešné větičky a bacha na americké…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku