Kim Kardashian dovolila pětileté dceři rtěnku, Angelina Jolie vzala děti na brusle

Kim Kardashian přivedla svoji dceru North na akci LOL Kids Fashion show. Pro pětiletou North to byla první módní přehlídka, na které se prošla po mole jako modelka. Pro tuto příležitost jí slavná maminka dovolila červenou rtěnku.
Foto: Profimedia.cz
Sdílej na facebooku
30. září  2018 
 06:00

Mají nepochybně mnohem více peněz, ale jinak žijí v mnohém dost podobně jako kdokoli z nás. Chodí do kina, na kafe, navštěvují se s kamarády. Ale pravda, naši potomci asi nechodí na módní přehlídky a v pěti letech se nelíčí. 

Zatímco některé celebrity své děti na veřejnosti skoro nevystavují, jiné se toho nebojí. Jako třeba reality star Kim Kardashian. Spousta fotek herečky Angeliny Jolie s potomky zase ukazuje, že tahle rodina neustále něco podniká, zatímco Victoria Beckham zjevně miluje společné fotky své velké rodiny. 

Naproti tomu fotky rodiny herců Mily Kunis a Ashtona Kutchera abyste pohledali. Fotografové je ale nedávno vyfotili, když se tahle sympatická rodina vydala na nedělní brunch. 

Fotky z dětství! Takhle vypadala Victoria Beckham, Kate Middleton či Keanu Reeves

Fotky z dětství! Takhle vypadala Victoria Beckham, Kate Middleton či Keanu Reeves

Možná vás to nepřekvapí, možná ano. Taková Victoria Beckham vypadala v dětství a během dospívání podobně jako vy a na své fotky z té doby se taky nejspíš…celý článek

Branky, body, kokoti: Prasáci, co mlátí ženský, a matky, které můžou za všechno!

Branky, body, kokoti: Prasáci, co mlátí ženský, a matky, které můžou za všechno!

Co má pořádný chlap udělat, když ho žena naštve, protože přestane vařit a uklízet? Přece jí jednu vrazit a pak si to umět okecat před celým světem.…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku