Rodičovský trik, který se princ Harry naučil od svého bratra! Takhle funguje

Harry s Meghan v obležení dětí na státní návštěvě Austrálie
Foto: Profimedia.cz
Sdílej na facebooku
22. října  2018 
 06:00

Čím menší dítě, tím těžší domluva. Platí to o všech dětech na světě, včetně těch královských. Naštěstí existují triky, které na ně platí, přinejmenším někdy. Jeden z nich už roky používají rodiče William a Kate. A zdá se, že ho od nich odkoukal i Harry. Ten se má otcem stát příští rok na jaře, jeho žena Meghan je těhotná. 

Máme tu pro vás jeden osvědčený rodičovský tip. Nedaří se vám domluvit se s vlastními malými potomky? Zkuste se sehnout na úroveň dětských očí. Stačí, aby si rodič klekl k dítěti na zem a mluvil s ním z očí do očí, díky tomu bude potomek snáze vnímat, co se mu říká, a zároveň nebude mít pocit, že ho neustále někdo seshora okřikuje.

Přesně tenhle trik používají Kate a William a poslední dobou se ve stejné pozici nechává vidět i princ Harry, byť zatím vlastní potomky nemá. 

Odkoukejte účinný způsob, jakým William a Kate mluví s dětmi

Odkoukejte účinný způsob, jakým William a Kate mluví s dětmi

Domluvit se s batolaty a předškoláky do nějakých tří pěti let je někdy těžké. Existuje přitom celkem jednoduchý trik, který to může hodně usnadnit.…celý článek

Zatímco ještě před dvěma lety si – alespoň podle fotek soudě – moc rady nevěděl, na státní návštěvě Austrálie před pár dny už si k dětem klekal, jak mohl. Je to efektivní a přiznejme si, že také dost roztomilé.

"Oční kontakt je pozoruhodně silný a účinný," komentovala tuto změnu v princově chování rodinná lékařka Debi Gilboa, sama matka čtyř dětí. Podle ní tak děti ujistíme, že mají naši pozornost, a navíc je skutečně lépe vnímáme, když jsme k nim blíž. Zároveň tak navodíme pocit soukromí. Zároveň si tak coby rodič můžete lépe všimnout toho, že dítě je například ospalé. 

Celebrity, které mají vážně hodně dětí! Kdo jich má nejvíc ze všech?

Celebrity, které mají vážně hodně dětí! Kdo jich má nejvíc ze všech?

Některé herečky či herci po dětech netouží, jiní plození dětí považují za příjemnou rutinu. Vedle toho si ještě nějaké dítě navíc třeba adoptují. Velké…celý článek

Branky, body, kokoti: Matky vraždí děti, Antikrist v katedrále. Bude konec světa?

Branky, body, kokoti: Matky vraždí děti, Antikrist v katedrále. Bude konec světa?

Bojíte se, že homosexuálové zničí tradiční rodinu? My ne. Ale někteří se bojí tak, že o tom kážou úplné nesmysly a je z toho prasák týdne. Došlo nejen…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku