Rodičovský trik, který se princ Harry naučil od svého bratra! Takhle funguje | Supermámy

Rodičovský trik, který se princ Harry naučil od svého bratra! Takhle funguje

Harry s Meghan v obležení dětí na státní návštěvě Austrálie
Foto: Profimedia.cz
Sdílej na facebooku
22. října  2018 
 06:00

Čím menší dítě, tím těžší domluva. Platí to o všech dětech na světě, včetně těch královských. Naštěstí existují triky, které na ně platí, přinejmenším někdy. Jeden z nich už roky používají rodiče William a Kate. A zdá se, že ho od nich odkoukal i Harry. Ten se má otcem stát příští rok na jaře, jeho žena Meghan je těhotná. 

Máme tu pro vás jeden osvědčený rodičovský tip. Nedaří se vám domluvit se s vlastními malými potomky? Zkuste se sehnout na úroveň dětských očí. Stačí, aby si rodič klekl k dítěti na zem a mluvil s ním z očí do očí, díky tomu bude potomek snáze vnímat, co se mu říká, a zároveň nebude mít pocit, že ho neustále někdo seshora okřikuje.

Přesně tenhle trik používají Kate a William a poslední dobou se ve stejné pozici nechává vidět i princ Harry, byť zatím vlastní potomky nemá. 

Odkoukejte účinný způsob, jakým William a Kate mluví s dětmi

Odkoukejte účinný způsob, jakým William a Kate mluví s dětmi

Domluvit se s batolaty a předškoláky do nějakých tří pěti let je někdy těžké. Existuje přitom celkem jednoduchý trik, který to může hodně usnadnit.…celý článek

Zatímco ještě před dvěma lety si – alespoň podle fotek soudě – moc rady nevěděl, na státní návštěvě Austrálie před pár dny už si k dětem klekal, jak mohl. Je to efektivní a přiznejme si, že také dost roztomilé.

"Oční kontakt je pozoruhodně silný a účinný," komentovala tuto změnu v princově chování rodinná lékařka Debi Gilboa, sama matka čtyř dětí. Podle ní tak děti ujistíme, že mají naši pozornost, a navíc je skutečně lépe vnímáme, když jsme k nim blíž. Zároveň tak navodíme pocit soukromí. Zároveň si tak coby rodič můžete lépe všimnout toho, že dítě je například ospalé. 

Celebrity, které mají vážně hodně dětí! Kdo jich má nejvíc ze všech?

Celebrity, které mají vážně hodně dětí! Kdo jich má nejvíc ze všech?

Některé herečky či herci po dětech netouží, jiní plození dětí považují za příjemnou rutinu. Vedle toho si ještě nějaké dítě navíc třeba adoptují. Velké…celý článek

Branky, body, kokoti: Matky vraždí děti, Antikrist v katedrále. Bude konec světa?

Branky, body, kokoti: Matky vraždí děti, Antikrist v katedrále. Bude konec světa?

Bojíte se, že homosexuálové zničí tradiční rodinu? My ne. Ale někteří se bojí tak, že o tom kážou úplné nesmysly a je z toho prasák týdne. Došlo nejen…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti LIVE: Vypnutej Vémola, lhář sexuolog a vězení…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku