Vendula Pizingerová bude mít dítě. Budeme čtyři, oznámila na svém Instagramu

Tak to je velké překvapení!
Foto: Profimedia.cz
Sdílej na facebooku
1. května  2020 
 09:43

Tak to je pro spoustu lidí překvapení. Vendula Pizingerová (48) dnes na svém Instagramu oznámila, že její rodina se rozroste o další dítě. Spolu s manželem Josefem (32) a synem Jakubem (15), kterého má s hudebním skladatelem Karlem Svobodou, tak budou čtyři. 

"Jedině děti vědí, co hledají, a tak si najdou své rodiče... Tohle dítě si našlo nás a my budeme 4," napsala Vendula Pizingerová, prezidentka nadačního fondu Kapka naděje. 

Není přitom jasné, zda je v jiném stavu, nebo rodina dítě například adoptuje, ale všechny reakce pod příspěvkem včetně těch od známých osobností reagují stejně: gratulují Vendule k těhotenství. Občas se nicméně někdo pozastaví nad věkem budoucí matky – letos v únoru jí bylo 48 let. Její muž Josef, kterého si vzala v roce 2015, je o 16 let mladší. 

Jak rostou děti Anny Geislerové, Leony Machálkové či Ivety Bartošové? Podívejte se!

Jak rostou děti Anny Geislerové, Leony Machálkové či Ivety Bartošové? Podívejte se!

Zatímco některé celebrity se snaží, aby se jejich děti před objektivy moc neobjevovaly, jiné je prezentují jako nedílnou součást svého života a běžně…celý článek

Vendula Pizingerová, rozená Horová, si v roce 1995 vzala za muže hudebního skladatele Karla Svobodu a žili spolu v Jevanech. V lednu 1996 se jim narodila dcera Klárka, která bohužel ve čtyřech letech zemřela na leukémii. 

V roce 2005 se jim narodil syn Jakub. V roce 2007 spáchal její manžel sebevraždu. V roce 2008 se začala objevovat na veřejnosti s podnikatelem Patrikem Aušem, toho si v září 2009 vzala, ale jejich manželství nevydrželo a rozvedli se.

V září 2015 se Vendula potřetí vdala, když uzavřela manželství s o 16 let mladším Josefem Pizingerem, synem své kamarádky.

Za svou činnost byla několikrát oceněna titulem Žena roku. 

Tři děti Kate a Williama: Komu jsou George, Charlotte a malý Louis podobní?

Tři děti Kate a Williama: Komu jsou George, Charlotte a malý Louis podobní?

Druhé narozeniny nejmladšího potomka Kate a Williama, který neuvěřitelně vyrostl, svádí k debatám, komu jsou vlastně královské děti podobné. Princezně Charlotte…celý článek

 

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Zobrazit domovskou stránku