Eva Herzigová a další VIP matky, které se nechaly vyfotit nahé na obálky známých časopisů!

Modelka Eva Herzigová se nechala v těhotenství vyfotit nahá na obálku, podobně jako kdysi herečka Demi Moore
Foto: Profimedia.cz
Sdílej na facebooku
27. června  2020 
 06:00

Začala to kdysi herečka Demi Moore na snímku od slavné fotografky Annie Leibovitz. Od té doby slavných matek, které se nechaly vyfotit s těhotenským břichem na titulní stranu nějakého známého magazínu, přibylo. Zatím nejnověji to byla herečka Chloe Sevigny. 

Decentní fotka těhotné herečky Chloe Sevigny vyšla na titulce květnového čísla magazínu The Cut. Je něžná, trochu retro, ve stylu dvacátých let minulého století.

Příběh jejího vzniku každopádně stojí za zmínku. 

Fotografka Elizaveta Porodina totiž fotku pořídila přes Zoom, protože kvůli pandemii koronaviru a povinné karanténě se s filmovou hvězdou nemohla setkat osobně. 

Když je vám 56 a máte roční dítě. Rudá Sonja Brigitte Nielsen se chlubí dcerou Fridou

Když je vám 56 a máte roční dítě. Rudá Sonja Brigitte Nielsen se chlubí dcerou Fridou

Herečka Brigitte Nielsen se vypravila s manželem Mattiou Dessim a jejich dcerkou Fridou na projížďku na kolech. Holčičce byl v únoru rok. Mimochodem,…celý článek

Několik týdnů po nafocení snímku pětačtyřicetiletá herečka porodila své první dítě, syna, který dostal jméno Vanja Sevigny Mačkovič. Jeho otcem je Sinisa Mačkovič, ředitel umělecké galerie. 

Chloe Sevigny se tak svou fotkou připojila k slavným matkám, které se neváhaly nechat i v těhotenství zvěčnit na titulkách, a to s minimem oblečení. Vedle Demi Moore tam patří i modelky Eva Herzigová nebo Cindy Crawford, slavná tenistka Serena Williams a také mnoho zpěvaček. 

100 mimořádných fotek z porodu! Podívejte se, jak ho rodiny prožívají

100 mimořádných fotek z porodu! Podívejte se, jak ho rodiny prožívají

Hodně syrové i něžné, plné emocí a každopádně opravdové a silné. Přesně takhle totiž porod vypadá. Podívejte se do galerie a připomeňte si chvíle,…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: Aneta Pařízková

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku