Maminčina holka! Kate a Charlotte jsou si čím dál víc podobné

My tam tu podobu jasně vidíme. A vy?
Foto: Profimedia.cz
Sdílej na facebooku
21. ledna  2020 
 06:00

Když se narodila, mnoho lidí tvrdilo, že je podobná své prababičce Alžbětě II. Ale čím je starší, tím víc je jasné, že svou maminku Kate v sobě nezapře. Asi už jste pochopili, že řeč je o letos pětileté princezně Charlotte, která nedávno nastoupila do školy. Podívejte se na fotky, na kterých mají s maminkou Kate stejná gesta i výrazy. A jako vždy jim to oběma moc sluší. 

Kdykoliv vstoupí do místnosti, stanou se okamžitě středem pozornosti. Vévodkyně Kate a malá princezna Charlotte jsou také častým terčem fotografů. Díky tomu můžeme pozorovat, jak holčička roste do krásy a stále víc se podobá své mamince Kate Middleton. A často mají i stejné výrazy. 

Přesvědčit se o tom můžete v následující GALERII, která dokazuje, že si pomyslný titul nejstylovější maminky a dcery skutečně zaslouží. 

Malá Charlotte 2. května oslaví páté narozeniny. Podle některých není malá Charlotte podobná jen své matce, ale také své babičce Lady Dianě a něco podědila i po své prababičce Alžbětě II. Aby ne, geny se zkrátka nezapřou. 

Švagrová Meghan si mezitím užívá s rodinou v Kanadě  - fotogrfaové ji zachytili, jak nese Archieho v troc hu zvláštním nosítku. 

Meghan v Kanadě
Meghan vyrazila se synem Archiem na procházku. Ale co to nosítko?

60 celebrit a jejich děti: Komu jsou potomci podobní, komu ani trochu?

60 celebrit a jejich děti: Komu jsou potomci podobní, komu ani trochu?

Takový syn herce Toma Hankse Colin svého otce skutečně nezapře. Své matce Madonně je podobná i Lourdes, ačkoli na rozdíl od ní nosí tmavé vlasy. Ovšem,…celý článek

Tak tu bychom nepoznali! Princezna Charlotte nastoupila do školky

Tak tu bychom nepoznali! Princezna Charlotte nastoupila do školky

Vévoda a vévodkyně z Cambridge dnes zveřejnili dvě fotografie princezny Charlotty. Pořídili je v Kensingtonském paláci těsně předtím,…celý článek

Má princ George příjmení? 50 faktů, které možná nevíte o královské rodině

Má princ George příjmení? 50 faktů, které možná nevíte o královské rodině

Když Kate s Williamem oznámili, že čekají třetí dítě, celý svět měl obrovskou radost. Věděli jste ale, že tím vlastně porušili tradici? Posledních…celý článek

 

 

Sdílej na facebooku
Autor: kog

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku