Maminčina holka! Kate a Charlotte jsou si čím dál víc podobné

My tam tu podobu jasně vidíme. A vy?
Foto: Profimedia.cz
Sdílej na facebooku
21. ledna  2020 
 06:00

Když se narodila, mnoho lidí tvrdilo, že je podobná své prababičce Alžbětě II. Ale čím je starší, tím víc je jasné, že svou maminku Kate v sobě nezapře. Asi už jste pochopili, že řeč je o letos pětileté princezně Charlotte, která nedávno nastoupila do školy. Podívejte se na fotky, na kterých mají s maminkou Kate stejná gesta i výrazy. A jako vždy jim to oběma moc sluší. 

Kdykoliv vstoupí do místnosti, stanou se okamžitě středem pozornosti. Vévodkyně Kate a malá princezna Charlotte jsou také častým terčem fotografů. Díky tomu můžeme pozorovat, jak holčička roste do krásy a stále víc se podobá své mamince Kate Middleton. A často mají i stejné výrazy. 

Přesvědčit se o tom můžete v následující GALERII, která dokazuje, že si pomyslný titul nejstylovější maminky a dcery skutečně zaslouží. 

Malá Charlotte 2. května oslaví páté narozeniny. Podle některých není malá Charlotte podobná jen své matce, ale také své babičce Lady Dianě a něco podědila i po své prababičce Alžbětě II. Aby ne, geny se zkrátka nezapřou. 

Švagrová Meghan si mezitím užívá s rodinou v Kanadě  - fotogrfaové ji zachytili, jak nese Archieho v troc hu zvláštním nosítku. 

Meghan v Kanadě
Meghan v Kanadě
Autor: Profimedia
Meghan vyrazila se synem Archiem na procházku. Ale co to nosítko?

 

 

Sdílej na facebooku
Autor: kog

Diskuse ke článku

.

Související články

Video

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku