Virální hit: Neuvěřitelně klidný porod bez slz, krve a křiku | Supermámy

Virální hit: Neuvěřitelně klidný porod bez slz, krve a křiku

Foto: Shutterstock
Sdílej na facebooku
10. září  2016 
 14:24
Zapomeňte na porody, jak vypadají třeba v amerických filmech. Tedy rychlé, ale plné křiku a vypjatých scén. Zapomeňte i na to, jak porod často vypadá v českých porodnicích, kde také nechybí obavy, křik, zbytečná bolest nebo naopak zasahování do přirozeného průběhu. A podívejte se na video, které na facebooku zveřejnila porodní asistentka Lisa Marie Sanchez Oxenham z kalifornského Anaheimu. 

Klidný, tichý a čistý. Takový byl druhý porod ženy jménem Audre Lynn, která je jednou z klientek porodní asistentky Lisy Marie Sanchez Oxenham. Zhruba minutový záběr ukazuje ženu během domácího porodu, která klečí ve vaně, je úplně soustředěná a pohroužená do sebe. 

Klidný domácí porod • VIDEO: 

A pak naprosto v klidu porodí svého syna, teprve poté ji přemohou slzy dojetí a úlevy. Video už na facebooku vidělo více než třináct milionů lidí a dvacet tisíc z nich ho okomentovalo. Chlapeček se narodil letos v létě, porodní asistentka video zveřejnila teď v září. 

Porodní asistentka Lisa zároveň napsala, že do průběhu narození nijak nezasahovala, pouze ženu uklidňovala nebo jí říkala, jak podle ní porod dobře postupuje. 

Matka nafotila, jak rodí svou dceru. Dojme to i vás?

Matka nafotila, jak rodí svou dceru. Dojme to i vás?

Když Lisa poprvé pomyslela na to, že nafotí porod svého vlastního dítěte, myslela to spíše jako vtip. Ale nakonec to tahle profesionální fotografka…celý článek

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Vozíte děti v autě v zimní bundě? Je to smrtelně nebezpečné, už to …

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku