Jak vypadá porod: Fotografka nádherným způsobem zachytila příchod na svět

Foto: Photosbylei.com
Sdílej na facebooku
8. listopadu  2016 
 06:00

Každá žena, která má strach z porodu, by se měla podívat na fotky, jako jsou tyhle. Protože i když je z nich jasné, že jde o náročné okamžiky, v podání fotografky Leilani Rogers jsou zároveň nádherné, něžné a dojemné, a to dokonce i v případě, že miminko přišlo na svět císařským řezem. 

Už několik desítek porodů, které do detailů zdokumentovala svým fotoaparátem, za sebou má fotografka Leilani Rogers. Své snímky publikuje na webu i na Pinterestu, její fotky se objevují na různých internetových magazínech. 

FOTOGALERIE: Něžné okamžiky narození

Podařilo se jí zachytit i narození dítěte v plodovém vaku, což ji vyloženě nakoplo k tomu, aby se fotografování porodů věnovala ještě více. "Podmínky pro focení tam vůbec nebyly ideální, byla tam tma, místnost byla malá, navíc tam bylo hodně lidí, kteří měli na práci důležitější věci než já," vzpomínala na webu Goodhousekeeping.com. Podívejte se na snímky do GALERIE

Dítě přišlo na svět v plodovém obalu • VIDEO: 

Na jiné fotce je vidět sedmiletá dívka, jak masíruje matce záda během porodu, při němž na svět přišel její mladší sourozenec. Na další je miminko, které má na jedné ručičce šest prstů, což se občas může stát. 

"Často jsem sotva dýchala, když jsem fotila, jak se matky snaží a když pak měli konečně miminko na své hrudi," říká fotografka, jejíž fotky zachycují atmosféru porodu skutečně krásně. 

Máte dceru? Pak si pusťte tohle video a dávejte pozor na to, co jí říkáte

Máte dceru? Pak si pusťte tohle video a dávejte pozor na to, co jí říkáte

"To je Ellie. Je jí pět let." Těmito slovy začíná video, které by si měl pustit každý rodič malé dívky. Stačí na místo hlavní hrdinky ani ne tříminutového…celý článek

10 nejdůležitějších vět, které byste měli říkat svým dětem každý den!

10 nejdůležitějších vět, které byste měli říkat svým dětem každý den!

Dobře vedená konverzace pomáhá rodičům vytvářet trvalé a smysluplné vztahy s dětmi. Seznam následujících deseti opravdu důležitých a silných prohlášení…celý článek

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.
Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy