Bez příkras! Syrové fotky z porodního sálu jsou nabité emocemi | Supermámy

Bez příkras! Syrové fotky z porodního sálu jsou nabité emocemi

Přímo z porodního sálu. Lacey Barratt se věnuje fotografování porodů. Zachycuje vše, co k němu patří bez jakékoliv přetvářky.
Foto: Profimedia
Sdílej na facebooku
17. ledna  2019 
 06:00

Poslední dobou je to hlavně v zámoří velká móda. Přizvat si k porodu fotografa. Jednou takovou porodní fotografkou je i Lacey Barratt. Dokumentuje celý průběh zrození a zachycuje úplně všechno, co k porodu patří bez jakékoliv přetvářky. Vznikají často velmi syrové, přesto emotivní snímky. Jak můžete vidět v naší galerii. 

Fotograf u porodu je trend, který k nám přišel ze zahraničí. V Česku není ještě tolik rozšířený, ale už i tady se najde pár maminek, které chtějí mít na narození potomka vzpomínku v podobě kvalitních fotografií.

Záleží však jen na nich, co všechno chtějí zdokumentovat. Některé ženy se nebojí a jsou ochotné nechat si nafotit i detaily hlavičky, která se klube ven. Přesně takové intimní snímky fotí i Lacey Barrat. Na průřez její tvorbou se můžete podívat do naší GALERIE. Ale pozor, některé snímky nejsou pro citlivé povahy. 

Přidali jsme i další fotky z porodních sálů - taky si pamatujete ty nezapomenutelné emoce? 

Také předporodní tance jsou hitem. Podívejte se, jak se na porodních sálech tančí:

Předporodní tanec pomáhá tišit bolest. • VIDEO: 

Co vy, nechala byste si nafotit porod? Napište nám do komentáře, za názor budeme rádi. 

Tahle máma porodila doma bez jakékoli pomoci a je hvězdou internetu!

Tahle máma porodila doma bez jakékoli pomoci a je hvězdou internetu!

Před třemi lety Marissa Heckel z Columbus Grove porodila svou první dceru v porodnici. Byla to pro ni hrozná zkušenost! Šikanovali ji kvůli tomu, že…celý článek

Silné okamžiky porodu ve fotografiích! Když bolest a vyčerpání střídá štěstí

Silné okamžiky porodu ve fotografiích! Když bolest a vyčerpání střídá štěstí

Porod je snad tou nejemotivnější záležitostí. Proto jsou i fotografie z momentu zrození tak silné. Žena prožívá intenzivní bolest, ale pak hned přijde…celý článek

Žena doma porodila pětikilové dítě! Fotografka zachytila její šok

Žena doma porodila pětikilové dítě! Fotografka zachytila její šok

Natalie tušila, že její třetí dítě nebude drobeček, ale když doma přivedla na svět pětikilového syna, byl to přece jen trochu šok. Novorozenci v průměru…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Doktorky v bikinách, křivák Klaus a…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku