Čím dál odvážnější! Podívejte se na nejlepší porodní fotky roku 2019 | Supermámy

Čím dál odvážnější! Podívejte se na nejlepší porodní fotky roku 2019

Pětadvacítka nejhezčích fotek
Foto: Birthphotographers.com
Sdílej na facebooku
1. června  2019 
 08:00

Tak jako každý rok vyhlásila Mezinárodní asociace profesionálních porodních fotografů, neboli International Association of Professional Birth Photographers, nejhezčí porodní fotografie pro letošní rok.  

Porodní fotografové, respektive fotografky, protože většinou jde o ženy, mají tradici především v USA, ale působí i v Holandsku a dalších zemích. Celkem má International Association of Professional Birth Photographers  více než tisíc členů z jedenapadesáti zemí.  

Soutěž vyhlásila nejhezčí porodní snímky roku 2019, ale jde samozřejmě o záběry z loňského roku. Mezi desítkami fotografií některé z těch, které také v soutěži uspěly, chybí – jejich rodiče si nepřáli publikaci. Ale většina s ní neměla problém, ačkoli jde o hodně intimní záběry. 

Hit internetu: Desetiletá dívka pomáhala s narozením své malé sestry

Hit internetu: Desetiletá dívka pomáhala s narozením své malé sestry

Fotografka Paulina Splechta už několik let pro rodiny zblízka dokumentuje narození jejich dětí. Jsou to zážitky plné intimity a silných emocí, a některé…celý článek

Mateřská dovolená 2019 – vše, co potřebujete vědět

Mateřská dovolená 2019 – vše, co potřebujete vědět

Chystáte se v roce 2019 na mateřskou dovolenou? Víte, jak bude vysoký bude váš příspěvek v mateřství a jestli si můžete na mateřské přivydělat?…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Prasák Babiš, mladé dělohy a výchova…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku