Hit internetu: Desetiletá dívka pomáhala s narozením své malé sestry

Desetiletá Kayla se neubránila dojetí
Foto: Facebook
Sdílej na facebooku
1. února  2019 
 06:00

Fotografka Paulina Splechta už několik let pro rodiny zblízka dokumentuje narození jejich dětí. Jsou to zážitky plné intimity a silných emocí, a některé jsou ještě silnější než jiné. Jako například prosincové focení s rodinou z floridského Boca Raton, kdy narození nejmladšího dítěte asistovala jeho desetiletá sestra. 

Catherine Cook pozvala svou prvorozenou dceru Kaylu k porodu třetího dítěte. "Bylo to tak sladké, úplně mi to vyrazilo dech, když jsem viděla čistou lásku mezi sestrami, které se právě poprvé setkaly," popsala zážitek fotografka Pauline. 

Ta se souhlasem rodiny fotky sdílela na Facebooku, tam je viděly už více než dva miliony lidí. Vedle novopečené matky a Kayly jsou na nich také porodní asistentka Laurie Gibbons a Austin, otec dětí. 

Desetiletá Kayla nebyla s rodiči celou dobu silných kontrakcí, ale těsně před narozením se vrátila, a mohla tak svou sestřičku Everly držet v rukou krátce potom, co přišla na svět. Podle fotografky byly dívčiny reakce neskutečně autentické a nikdo kolem se nemohl ubránit dojetí. "Kayla byla nadšená," řekla fotografka s tím, že dívka se zájmem sledovala, jak je její matka statečná, a když se miminko konečně objevilo venku, vykřikla radostí a úlevou. 

Sama fotografka chtěla také svou prvorozenou dceru u porodu druhého dítěte před třemi a půl roku, ale porod byl překotný a ona skončila na operačním sále, takže to nevyšlo. O to silnější pro ni zážitek z loňského prosince byl. 

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku