To je nápad! Domácí sada pro umělé oplodnění, která slouží i jako erotická hračka

Vypadá to jako erotická pomůcka, ale hlavní účel je jiný: početí
Foto: Profimedia
Sdílej na facebooku
8. února  2020 
 06:00

Skvělý nápad a dokonalé provedení! Když se delší dobu snažíte o početí potomka, ze sexu se může stát trochu nezáživná povinnost. Jak vrátit do ložnice radost a potěšení? Tahle souprava usnadní dopravení spermií na správné místo a zároveň poslouží jako zábavná sexuální pomůcka!

Toužíte po dítěti a otěhotnění se pořád nedaří? Praktikujete „plánovaný“ sex, ze kterého se postupně vytrácí vášeň? Pak vás možná bude zajímat šikovný vynález, který navrhla polská designérka Kamila Rudnicka. Údajně je doslova zaplavena žádostmi a dotazy, kde je možné novinku koupit. 

Domácí inseminační souprava umožní, aby se vysoce intimní proces usnadňující oplodnění ženy mohl uskutečnit v pohodlí a soukromí domova.

Přímo ve vaší ložnici. Inseminaci (neboli zavedení spermií přímo do dělohy) obvykle provádí lékař ve sterilním prostředí ordinace, a to pomocí stříkačky a dlouhé tenké kanyly. Díky tomuto setu ale můžete stejnou proceduru snadno praktikovat přímo v manželské posteli. A užít si to!

Mají děti, ale nerodily! Slavné ženy, kterým potomka odnosila náhradní matka

Mají děti, ale nerodily! Slavné ženy, kterým potomka odnosila náhradní matka

Novorozený potomek – dcera Raddix – herečky Cameron Diaz dost možná přišel na svět díky náhradnímu mateřství. Ještě loni koncem roku herečka totiž…celý článek

A co víc, užijete si u toho spoustu radosti, jelikož sada funguje rovněž jako párová sexuální hračka. Což byl také hlavní záměr autorky, která ji navrhla tak, aby navrátila do intimního života partnerů toužících po dítěti vášeň a touhu.

Samozřejmě existují i sofistikovanější metody umělého oplodnění, které doma provést nelze, ale o to tady nejde. 

Méně stresu, více radosti

Použití setu umožní, aby se i muž nadále cítil součástí procesu početí, což se u umělého oplodnění v ordinaci zrovna neděje. 

Designérka Kamila Rudnicka navíc poukazuje na to, že pokud si žena použití soupravy užije, tím spíše přijde do jiného stavu – přinejmenším některé studie ukazují, že pokud zažije orgasmus, stoupá pravděpodobnost otěhotnění až o 15 procent.

Zároveň designérka tvrdí, že ustoupí stres, který bývá spojován s umělým oplodněním u lékaře, zvláště pokud jde o opakované pokusy. Zvýšení hladiny stresových hormonů snižuje nejméně o desetinu šanci na úspěch. 

Fantazii se meze nekladou a způsob využití je jen na vás. Souprava je vyrobena z měkkého lékařského silikonu, má něžnou růžovou barvu a vypadá podobně jako minimalistické dildo (a může tak také posloužit). Součástí je sklenice na sperma, to se pak jednoduše pomocí jakési „stříkačky“ a měkkého ohebného aplikátoru „nasaje“ a pohodlně zavede, kam je potřeba.

Nejlepší sexuální pozice pro otěhotnění. Tyhle doporučují odborníci!

Nejlepší sexuální pozice pro otěhotnění. Tyhle doporučují odborníci!

Věřte tomu nebo ne, odborníci stále nemají přesvědčivé důkazy o nejlepších pozicích, které by vedly k otěhotnění. Neexistují téměř žádné vědecké studie,…celý článek

Zuzana: Dnes mám ovulaci! Jak jsem kvůli snaze o početí málem přišla o přítele

Zuzana: Dnes mám ovulaci! Jak jsem kvůli snaze o početí málem přišla o přítele

Lékaři mluví o problémech s početím, když se páru přes veškerou snahu nepodaří počít dítě ani po roce úsilí. Zuzana si pro sebe stanovila limit kratší…celý článek

Jak otěhotnět co nejrychleji? Tady je 12 rad, některé vás možná překvapí

Jak otěhotnět co nejrychleji? Tady je 12 rad, některé vás možná překvapí

Zatímco se téměř celý život snažíte, abyste neotěhotněla, jakmile se pro početí rozhodnete, přála byste si, abyste byla "v tom" hned. Jenže ono to…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: Simona Procházková

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku