Jak hvězdy oznamují světu těhotenství? Originálními fotkami. Instagram vede! | Supermámy

Jak hvězdy oznamují světu těhotenství? Originálními fotkami. Instagram vede!

Karolína Kurková se pochlubila svým rostoucím bříškem na Facebooku. "Můj druhý uzlíček radosti je na cestě. Tobin už se nemůže dočkat."
Foto: Facebook
Sdílej na facebooku
24. dubna  2016 
 06:00

Většina hereček, modelek a dalších celebrit bere sociální sítě jako důležitý prostředek prezentace a komunikace s příznivci. Svěřují se se vším: co doma uvařily nebo upekly, jak vypadají ráno nenamalované – a také s tím, že čekají potomka. Podívejte se na fotografie, kterými to daly najevo.

Čekáme miminko! Většina slavných hereček, zpěvaček, modelek a tak dál již nečeká, až si jejich stavu všimne někdo z médií. Svou radost sdílí s příznivci prostřednictvím sociálních sítí. Nepočítejte ale rozhodně s ničím obyčejným jako třeba pouhou fotografií s nápisem "brzy nás bude o jednoho víc". Celebrity se předhánějí v tom, kdo bude romantičtější či originálnější.

Podívejte se do FOTOGALERIE

Veliký ohlas sklidila herečka Olivia Wilde, známá například ze seriálu Dr. House. "Srovnáváme si bříška," napsala k fotografii sebe a svého syna, kterou zveřejnila na Instagramu. Okamžitě si získala oblibu mezi fanoušky. Otcem obou dětí je Jason Sudekis.

 

Instagram využili i Justin Timberlake a Jessica Biel, Chelsea Clinton, Molly Sims a další, jejich fotografie si můžete prohlédnout v galerii.

Modelka Karolína Kurková se se svou radostnou novinou pochlubila na Facebooku. "Můj druhý uzlíček radosti je na cestě. Tobin už se nemůže dočkat."

Karolína Kurková se pochlubila svým rostoucím bříškem na Facebooku. "Můj druhý uzlíček radosti je na cestě. Tobin už se nemůže dočkat."
Karolína Kurková se pochlubila svým rostoucím bříškem na Facebooku. "Můj druhý uzlíček radosti je na cestě. Tobin už se nemůže dočkat."
Autor: Facebook
Jakou fotografii zveřejnil olympijský rekordman v plavání Michael Phelps nebo herec Alec Baldwin? I to uvidíte v galerii.

Sdílej na facebooku
Autor: is

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Samy ven a sem tam facka? Tohle všechno už děti nezažijí, ačkoli…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku