Internetový hit: Matky sdílejí ilustrované fotky kojení se stromem života

Foto: Instagram
Sdílej na facebooku
21. prosince  2016 
 16:00

Sociální sítě zaplavila další vlna, která má ukazovat krásu kojení. Ženy pomocí aplikace PicsArt upravují své fotky, na nichž kojí děti – a rozhodně ne jen malinká miminka – a pak je s hashtagem #treeoflife, neboli strom života, zveřejňují na internetu. Pravda je, že některé vypadají trochu strašidelně. Jak se vám líbí? 

Víte, co to je #brelfies? Selfie s obrázkem kojící ženy s potomkem. Ale i takové fotky už se někomu zdály málo, a tak vznikly obrázky upravené: hitem jsou teď fotky, na nichž mají děti na obličeji díky aplikaci k úpravě fotek strom a matky mají na prsu jeho kořeny, což má dohromady zobrazovat krásu tohoto momentu. Někdy jsou pro ještě větší efekt přidány další výtvarné efekty. 

GALERIE: Kojení & strom života

K vlně se pomalu přidávají i celebrity, svou decentní černobílou fotkou se připojila například modelka Natalia Vodianova. Trend se původně objevil v Americe, nyní se k němu přidávají svými fotkami kojící ženy z celého světa.

Některé to berou s nadsázkou: takže se objevují děti s lahví, prsa s odsávačkami a stromy života nebo matka s kafem a stromem života. To nás docela pobavilo. 

Kojení jako něžné pouto mezi matkou a dítětem • VIDEO: 

Tohle video vám ukáže, proč člověk s malým dítětem prostě nic nestihne

Tohle video vám ukáže, proč člověk s malým dítětem prostě nic nestihne

Možná jsou děti klidné, které večer sedí tam, kam je ráno posadíte, a pak jsou děti, které neustále zkoumají svět. Zdá se, že většina batolat patří…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články