Těhotná zvládla i v 8. měsíci neuvěřitelné věci! Proč? | Supermámy

Těhotná zvládla i v 8. měsíci neuvěřitelné věci! Proč?

Těhotná zvládla i v 8. měsíci neuvěřitelné věci! Proč?
Foto: @Anna-Lee Markstedt
Sdílej na facebooku
2. června  2018 
 07:16

Spousta žen bere těhotenství jako jiný stav, ale nikoli nemoc a snaží se pokračovat v dosavadním životním stylu. Ale málokterá na to jde tak razantně jako čtyřicetiletá Švédka Anna-Lee Markstedt. 

Dobře, tahle matka není úplně běžná, protože její profesí jsou překážky – jako profesionální sportovkyně se věnuje extrémním překážkovým závodům. Ale to, co předváděla během těhotenství, je stejně dost neuvěřitelné. 

I kvůli tomu, že napatřila k nejmladším těhotným, bylo jí čtyřicet. Je to de facto starší matka. Před pár dny Anna-Lee Markstedt porodila. Zdravá holčička Niama Freya Dillon Moran přišla na svět v květnu. 

Cestování, sex a sport: co se v těhotenství smí a co ne?

Cestování, sex a sport: co se v těhotenství smí a co ne?

Lékařka Elena Figurová z OG Group Medical Centre naším čtenářkám odpovídá na deset otázek na téma těhotenství a sex, cestování či sport. Přečtěte si,…celý článek

Sportovkyně se během těhotenství věnovala činnostem, které většina z nás považuje za extrémní nebo přinejmenším namáhavé i pro člověka, který zrovna nečeká dítě. Ať už jsou to lezení po stěně, box nebo třeba zdolávání náročných překážek. Schválně se podívejte do GALERIE!

Anna sama přiznává, že se setkávala se dvěma druhy reakcí. "Část lidí mi ohromně fandila a povzbuzovala mě, část mi vyčítala nezodpovědnost," řekla. A rovnou upozornila všechny, že rozhodně nedoporučuje začínat s náročnými aktivitami v těhotenství, pokud se jim žena nevěnovala už dřív. Anně by naopak pohyb chyběl.

I ona se některým činnostem přece jen vyhýbala, dávala také pozor, aby její tepová frekvence nebyla vyšší než 140. Se závody přestala v 17. týdnu těhotenství. 

70 fotek porodů, které ukazují ženskou sílu: Něha, bolest, emoce a láska!

70 fotek porodů, které ukazují ženskou sílu: Něha, bolest, emoce a láska!

Narození dítěte patří k nejsilnějším životním okamžikům. Dokládají to i záběry z těchto momentů, které pořizují otcové miminek, porodní asistentky…celý článek

Bohyně kojení: Kontroverzní a přitom něžné fotky budí pobouření

Bohyně kojení: Kontroverzní a přitom něžné fotky budí pobouření

Fotografka Ivette Ivens je velkou příznivkyní kojení, a to včetně kojení na veřejnosti, které část lidí odsuzuje. Ona se na takovou kritiku rozhodla…celý článek

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Doktorky v bikinách, křivák Klaus a…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku