Pomozte nám testovat hračky, oblečení nebo školní potřeby! Přihlaste se do našeho klubu

Testujeme s dětmi: Jak dopadl bublifuk, který slibuje vážně velké bubliny?
VIDEO: Maminka.cz
Sdílej na facebooku
25. září  2018 
 06:00

Chcete se stát rodinou, která bude udávat trendy a na jejíž doporučení se budou moci ostatní spolehnout? Zapojte se do redakčního testování časopisu a webu Maminka. Stačí se jednoduše zaregistrovat. Pokud dostaneme do redakce produkt k otestování, je možné, že přistane právě u vás doma.

Když kupujete nějakou věc do domácnosti, na co se vedle funkce, vzhledu a parametrů zaměříte? Pravděpodobně vás budou zajímat hodnocení a zkušenosti těch, kteří už výrobek vyzkoušeli.

A proto jsme se rozhodli založit Testovací klub rodičů. O své zkušenosti s produkty (nejen pro děti) se s námi podělí přímo samotní rodiče. Pokud byste chtěli patřit mezi testující, není nic jednoduššího než vyplnit registrační formulář TADY.

Pravidla Testovacího klubu rodičů a přihlášku najdete TADY


Co se stane pak? V redakci budeme mít uložený váš kontakt a ve chvíli, kdy dostaneme od výrobce nějakou věc k otestování, obrátíme se třeba právě na vás.

Poštou vám pak zašleme výrobek k otestování (samozřejmě po předchozí domluvě) a vy nám na oplátku napíšete pár řádků a zdokumentujete v nich, jak jste s produktem byli spokojení. Ideálně pořídíte několik fotek a pošlete krátké video, pokud půjde o testování pro on-line verzi Maminky.

Testujeme s dětmi: Jak dopadl bublifuk, který slibuje vážně velké bubliny? • VIDEO: 

V minulosti jsme takhle například testovali dětskou kosmetiku, chodítka, bublifuky, hračky nebo dudlíky. Rodiče kupříkladu dostali na vyzkoušení mopy (recenzi najdete v zářijovém čísle časopisu Maminka), určitě budeme testovat různé vybavení pro miminka, hračky nebo školní pomůcky. 

Děti čtenářek testovaly chodítka. Jak dopadla? A co na ně rodiče?

Děti čtenářek testovaly chodítka. Jak dopadla? A co na ně rodiče?

Také jste slyšeli, že na chodítka byste měli zapomenout? Je to tak. Ovšem není chodítko jako chodítko. Vtech Uč se a poznávej je totiž v první…celý článek

Testujeme s dětmi: Jak dopadla sedačka s airbagem?

Testujeme s dětmi: Jak dopadla sedačka s airbagem?

Zabudovaný airbag a dlouhodobé využití, to je to, co nás zaujlo na sedačce Maxi-Cosi AxissFix Air. V redakci jsme měli možnost ji o testovat. Jaké…celý článek

Otestovali jsme: Tyhle nanuky dětem nedávejte! Které jsou v pořádku?

Otestovali jsme: Tyhle nanuky dětem nedávejte! Které jsou v pořádku?

Jsou pro děti lepší ovocné, nebo mléčné zmrzliny? Smetanové, či ty s rostlinným tukem? A hodí se vůbec pro děti? Na všechny tyto otázky jsme se pokusili…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku