Ukažte se na Vánočním jarmarku Blesku a prodávejte své originální kousky

Uvidíme se na Jarmarku Blesku?
Foto: Blesk.cz
Sdílej na facebooku
27. září  2019 
 10:59

Vytváříte originální věci a ráda byste je prodávala? Nebo někoho takového znáte? Ukažte, co umíte na Vánočním jarmarku BLESK! Nebo si tam samozřejmě přijďte jen nakoupit věci, které jinde nenajdete. 

Milujete Vánoce? Sváteční atmosféru, všechny ty vůně, chutě a světla. Vyzdobená města a adventní trhy. Přesto, že jejich návštěva patří už léta k neodmyslitelným vánočním rituálům, zdá se, že v Česku jejich podoba zamrzla před mnoha lety.

Klobása, trdelník a cetky? Tady je to jiné! 

Klobása, langoš, svařák a trdelník, jeden druh ozdob, předražené cetky, které pořídíte v obchodech pro turisty v centru města kdykoli během roku. Je v podstatě jedno, na kterém trhu se ve městě octnete, nabídka je stejná a dává tušit, že na všechna tržiště, nebo alespoň jejich valnou část, se dostane jen pár velkododavatelů.

Vyrobte si svítící adventní věnec na dveře

Vyrobte si svítící adventní věnec na dveře

Vánoce jsou už za dveřmi. Užijte si adventní čas plnými doušky a vytvořte si vlastnoručně krásnou dekoraci, která vdechne sváteční atmosféru vašemu…celý článek

Pronájem stánku je během vánočních trhů buď drahý a pro drobné a originální prodejce nedostupný, nebo jsou prostě všechna místa předem obsazena „velkými hráči“, kteří mezi sebe nikoho dalšího nepustí.

Příležitost pro šikovné a originální výrobce

Také vás to štve? Redakci Blesku moc! Vánoce milují, proto připravili a zrealizovali projekt oslav nejkrásnějších dní v roce sami! Vánoční jarmark Blesku! Pohádkový svět v centru Prahy, ve 3. patře obchodního domu Kotva. Od 29. listopadu do 22. prosince, 28 stánků, více než 100 prodejců z celého Česka, ke kterým byste těžko hledali cestu. A oni k vám. S atmosférou staročeské vesničky, vánoční jarmark, na který stojí za to vyrazit. Místo, kde se dá koupit originální dárek od kreativních řemeslníků, šikovných lidí, malinkých začínajících firmiček, nebo úžasných maminek, které jsou třeba momentálně na mateřské a které vyrábí doslova na koleni krásné věci.

Tohle jsme si k Vánocům přáli za socialismu! Letěl mončičák i hra s vlkem a zajícem

Tohle jsme si k Vánocům přáli za socialismu! Letěl mončičák i hra s vlkem a zajícem

Jaké byly Vánoce vašeho dětství? Také jste se nemohli dočkat? Asi není dítě, které by se na vánoční čas netěšilo. Cukroví, stromeček, prázdniny, kapr…celý článek

Vánoční jarmark BLESK touto cestou hledá a oslovuje kreativní a akční lidi, kteří by chtěli na jarmarku své věci prodávat. Máte takového kamaráda, vyrábí váš manžel nádherné a originální dřevěné hračky pro vaše děti, i děti všech vašich přátel? Jste maminka na mateřské? Navrhujete a vyrábíte šperky, nebo jiné doplňky? Pletete, šijete, nebo zásobujete široké okolí svými netradičními ručně vyráběnými ozdobami? Baví Vás péct cukroví a jiné dobroty? Ať už ve vašich rukou vzniká cokoli ojedinělého, přijďte ukázat, co umíte! Prodávejte své výrobky na Vánočním jarmarku BLESKU a staňte se součástí tohoto ojedinělého vánočního projektu!

Jak to funguje

Dostanete možnost pronajmout si prodejní pult 180 x 80 cm, k tomu je možní si pronajmout i elektrickou přípojku, vždy na dva dny (pondělí a úterý, nebo středa a čtvrtek), případně pak na celý víkend (pátek až neděle). A budete-li chtít, klidně na celou dobu adventu, když se zaregistrujete včas! Své brány Vánoční jarmark BLESK otevře 29. listopadu, otevírací doba je denně od 9 hodin ráno, do 8 večer, a to až do 22. prosince, včetně víkendů!

Bonus pro nejlepší

Redakce Blesku navíc každý týden vybere nejzajímavější prodejce a jejich výrobky. Ti dostanou prostor představit své věci i sebe samé v deníku Blesk, největších a nejčtenějších novinách v Česku!

Na co se ještě těšit

Víkendy budou kromě jiného patřit workshopům pro dospělé. Děti si vyrobí vlastní sváteční dekorace ve vánočních dílničkách, nachystáno je divadélko a samozřejmě nebude chybět betlém, nebo Ježíškova poštovní schránka. Své dopisy a přání mohou děti napsat přímo na místě. Vánoční atmosféru a pohodu zde mohou návštěvníci užívat celý Advent.

Vstup je zdarma.

Pro více informací jděte na jarmark.blesk.cz

A pozor, má-li zájem pronajmout si místo a prodávat své výrobky, registrujte se, dokud je ještě místo! Registrace ZDE

Vánoční inspirace: Výzdoba, trendy a nápady. Více než 500 tipů pro vás!

Vánoční inspirace: Výzdoba, trendy a nápady. Více než 500 tipů pro vás!

Jaká bude barva letošních Vánoc? Jaké dekorace si můžete sami vyrobit a nemusíte být ani kdovíjak zruční? Jak pečovat o vánoční hvězdu, aby vydržela…celý článek

Nepovedené vánoční fotky dětí: Představy versus realita. To se nepovedlo!

Nepovedené vánoční fotky dětí: Představy versus realita. To se nepovedlo!

Fotoagentury stejně jako sociální sítě a reklamy jsou plné rozkošných momentek, na kterých malé děti pózují s vánočními ozdobami a světýlky. Vždycky…celý článek

 

Sdílej na facebooku
Autor: wall

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku