Maminka roku: Přímý přenos na webu a na Facebooku. Buďte u toho s námi

Maminka roku: Přímý přenos na webu a na Facebooku. Buďte u toho s námi
Foto: Maminka/Karel Dlabač
Sdílej na facebooku
10. října  2019 
 12:19

Zajímá vás, jak to dopadne? Nás moc! A chceme, abyste u toho byli s námi, a proto vám celý slavnostní večer v pražské restauraci SOHO dopřejeme v přímém přenosu, abyste hned věděli, kdo letošní ročník soutěže Maminka roku vyhrál. Hledáme jednu celkovou vítězku a pak nejlepší z maminek blogerek, hrdinek a podnikatelek. Bude to těžká volba, už teď víme, že skvělé jsou všechny! 

Staňte se divákem a sledujte nás v úterý 15. 10. od 19 hodin. Slavnostní vyhlášení soutěže MAMINKA ROKU najdete on-line na BLESK.cz a také na Facebooku Maminky.

Připomeňte si našich devět finalistek – jejich medailonky najdete ZDE. A pamatujte: ještě pořád je můžete komentovat, a přispět tak k rozhodnutí poroty o tom, kdo se stane celkovou vítězkou soutěže Maminka roku. 

Kdo zasedne v porotě? Vedle partnerů společností Baby Direct, Answear a Dr.Max a šéfredaktorky časopisu Maminka Alice Rossi i patronky jednotlivých kategorií Tamara Klusová, Marika Šoposká a Andrea Růžičková. Těšit se můžete i na skvělý doprovodný program včetně hudebního vystoupení Tomáše Kluse.

Celým programem bude provázet Vojtěch Bernatský. Podívejte se na jeho vtipné home video: tohle mu vzkazuje dcera. 

Co vzkazuje Vojtěchovi Bernatskému jeho dcera?

 

Sdílej na facebooku
Autor: Maminka.cz
Klíčová slova:

Diskuse ke článku

.

Zobrazit domovskou stránku