Poslední volná místa na workshopech Vánočního jarmarku Blesku. Dorazte taky!

Předvánoční trhy mívají neopakovatelnou atmosféru
Foto: istock.cz
Sdílej na facebooku
28. listopadu  2019 
 06:00

Máte program na následující víkendy? Máme pro vás tip spojený s blížícími se Vánocemi. Workshopy se zajímavým programem, kde si můžete vyrobit adventní věnec, vánoční ozdoby a naučit se balit dárky v rámci blížícího se Vánočního Jarmarku Blesku. To zní dobře, ne? 

Bez sváteční výzdoby by to snad ani nebyly vánoční svátky a adventní věnec patří ke klasice, kterou má na stole každá z nás. Přijďte si vyrobit svůj vlastní originál šitý na míru vašemu vkusu i ladění bytu.

Kombinovat můžete různé materiály, barvy nebo styly. Vše přesně podle vašich představ a pod vedením zkušené floristky, která vám prozradí svoje triky a vychytávky. A nebojte, výrobu zvládne každá z vás. Budete překvapená, jak jednoduché to je. Workshopy jsou určené pro dospělé, na registraci se dostanete proklikem z webu akce ZDE 

Na tomto odkazu zároveň najdete všechny podrobné informace, které by vás mohly zajímat. Workshopy jsou celkem tři, konají se tři po sobě jdoucí neděle - 1., 8. a 15. prosince, vstup na každý z nich stojí dvě stě korun.  

Jak zábavně zabalit míč nebo plyšáka pod stromeček

Jak zábavně zabalit míč nebo plyšáka pod stromeček

"Milý Ježíšku, přál bych si míč, se kterým se hrálo mistrovství světa 2018." Míč udělá dětem většinou radost, menší už tomu, kdo ho musí zabalit. Jak…celý článek

Co si na nich vyrobíte? Tohle jsou jejich témata:

  • Adventní věnce a vánoční dekorace
  • Techniky balení vánočních dárků 
  • Malování a zdobení vánočních ozdob s výrobním družstvem IRISA

Vánoční Jarmark Blesku nabízí ještě mnohem víc než zajímavé workshopy. Milujete Vánoce? Sváteční atmosféru, všechny ty vůně, chutě a světla. V pražské Kotvě si celý prosinec přijdete na své. 

Vyrobte si svítící adventní věnec na dveře

Vyrobte si svítící adventní věnec na dveře

Vánoce jsou už za dveřmi. Užijte si adventní čas plnými doušky a vytvořte si vlastnoručně krásnou dekoraci, která vdechne sváteční atmosféru vašemu…celý článek

V redakci Blesku Vánoce milují, proto připravili a zrealizovali projekt oslav nejkrásnějších dní v roce pod názvem Vánoční jarmark Blesku.

Pohádkový svět v centru Prahy ve 3. patře obchodního domu Kotva můžete navštívit od 29. listopadu do 22. prosince, najdete v něm 28 stánků a více než 100 prodejců z celého Česka, ke kterým byste těžko hledali cestu. A oni k vám.

Můžete se těšít na atmosféru staročeské vesničky a na místo, kde se dá koupit originální dárek od kreativních řemeslníků, šikovných lidí, malinkých začínajících firmiček, nebo úžasných maminek, které jsou třeba momentálně na mateřské a které vyrábí doslova na koleni krásné věci.

Také děti si na místě vyrobí vlastní sváteční dekorace ve vánočních dílničkách, nachystáno je divadélko a samozřejmě nebude chybět betlém, nebo Ježíškova poštovní schránka. Své dopisy a přání mohou děti napsat přímo na místě. Vánoční atmosféru a pohodu zde mohou návštěvníci užívat celý Advent.

Vstup je zdarma.

Pro více informací jděte na jarmark.blesk.cz

Vánoční inspirace: Výzdoba, trendy a nápady. Více než 500 tipů pro vás!

Vánoční inspirace: Výzdoba, trendy a nápady. Více než 500 tipů pro vás!

Jaká bude barva letošních Vánoc? Jaké dekorace si můžete sami vyrobit a nemusíte být ani kdovíjak zruční? Jak pečovat o vánoční hvězdu, aby vydržela…celý článek

Nepovedené vánoční fotky dětí: Představy versus realita. To se nepovedlo!

Nepovedené vánoční fotky dětí: Představy versus realita. To se nepovedlo!

Fotoagentury stejně jako sociální sítě a reklamy jsou plné rozkošných momentek, na kterých malé děti pózují s vánočními ozdobami a světýlky. Vždycky…celý článek

 

Sdílej na facebooku
Autor: wall

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku