Počítač jako dárek třeba pro prarodiče? Červený mediaBOOK 14 se jim bude líbit

Používání MediaBOOKu je intuitivní a uživatelský příjemné
Foto: Maminka.cz
Sdílej na facebooku
15. listopadu  2019 
 05:00

Pro studenty i babičky, pro zábavu i pro práci. Toužíte se připojit k internetu a bavit se, hledat, co vás zajímá? Hledáte uživatelsky příjemný notebook, ale neplánujete za něj utratit majlant? Ode dneška je v prodeji mediaBOOK 14 – počítač bez bariér. Nic nemusíte instalovat, vše už je připraveno. A navíc – větší písmena na klávesnici!

Máme pro vás tip na super vánoční dárek. Malý červený notebook, který nemá žádné zbytečné funkce a tím pádem za ně ani nemusíte platit. Notebook, který je přitom vybavený výkonným softwarem, takže dokáže splnit to, co od něj vy - nebo třeba vaši blízcí - očekáváte. 

Vydavatel deníku Blesk, společnost Czech News Center, vám notebook nabízí  ve spojení se značkou DATART a společností Microsoft pod názvem mediaBOOK 14.

Berte to jako tip naší redakce Maminka.cz na dárek třeba pro vaše rodiče nebo prarodiče, kteří by také rád byli on line, ale mají pocit, že moderní techniku nezvládnou. Protože tahle novinka je přesně pro ně. Mohou si na něm například prohlížet fotky vašich dtí, které jim pošlete nebo pustit oblíbený seriál. 

Malý princ Elišky Podzimkové: Výstava z jiné planety. Rodiče vrátí do dětství

Malý princ Elišky Podzimkové: Výstava z jiné planety. Rodiče vrátí do dětství

Výstava Malý princ s obrázky ilustrátorky Elišky Podzimkové je opravdu kouzelná. Chvíli máte pocit, jako byste se skutečně ocitli na jiné planetě.…celý článek

Elegantní a jednoduchý, zároveň kvalitním softwarem našlápnutý. Hlavní výhoda kromě ceny? Notebook je po zakoupení okamžitě připravený pro běžné denní používání, do školy i pro zábavu. Žádná dodatečná instalace, prostě zapnete a vše je připraveno.

Všechny podrobnosti včetně informací KDE A JAK KOUPIT najdete ZDE 

Jeden příklad za všechny. Klávesnice je speciálně navržená, oproti běžné má zvětšené popisky a vystředěná písmena, což ulehčuje orientaci.

Na míru uživatelům

MediaBOOK vznikl na základě nejčastějších požadavků uživatelů – má speciální uživatelsky přívětivou klávesnici, je lehký a disponuje špičkovým OS Windows 10 Pro, který nabízí i ochranu před viry a dalšími hrozbami.

„Produkt jsme navrhovali od úplného počátku. Přinášíme na český trh první notebook, který je vytvořený dle požadavků běžných uživatelů,“ popisuje uvedení laptopu Jan Samko, ředitel marketingu CNC.

MediaBOOK 14 tak napřklad váží jen 1,3 kg a bez připojení k zásuvce dokáže díky výkonné bateriii fungovat šest až osm hodin. 

Červený laptop kromě jiného nabízí uživateli i snadnější dostupnost webů Czech News Center – díky přednastaveným záložkám s rychlým přístupem. Stačí, když na ploše klikne na jednu z ikon Blesku, iSportu, Reflexu a podobně. 

PRO MILOVNÍKY TECHNICKÝCH DAT 14,1" notebook • IPS Full HD • rozlišení 1920×1080 px • dvoujádrový procesor Intel Celeron N3350 1,1 GHz (max. 2,4 Hz) • operační paměť RAM 4 GB • vnitřní paměť 64 GB EMMC • grafická karta Intel UHD Graphics • Bluetooth • Wi-Fi • 1× USB 3.0 • 1× USB 2.0 • Mini HDMI výstup • čtečka paměťových karet • Windows 10 Pro

Psychologové potvrzují, že lidé, kteří mají vánoční výzdobu dříve, jsou šťastnější!

Psychologové potvrzují, že lidé, kteří mají vánoční výzdobu dříve, jsou šťastnější!

Patříte k těm, kteří strojí vánoční stromeček už třeba měsíc před vánočními svátky a vyzdobují vánočně i svůj byt? Smějí se vám ostatní, že to přeháníte?…celý článek

Babičky, tohle nedělejte! 10 věcí, které naštvou rodiče vašich vnoučat

Babičky, tohle nedělejte! 10 věcí, které naštvou rodiče vašich vnoučat

Prarodiče hrají v životě dítěte velmi důležitou roli. No, uznejte sami, kdo z nás nevzpomíná na dětství a léto strávené u babičky nebo dědečka? Ovšem…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku