Otcové ochranitelé: Co provedeš mé dceři, provedu já tobě! | Supermámy

Otcové ochranitelé: Co provedeš mé dceři, provedu já tobě!

Cokoliv provedeš mojí dceři, provedu já tobě!
Foto: brightside.me
Sdílej na facebooku
2. února  2018 
 06:00

Nemají to jednoduché. Zvlašť v období puberty. Kdo? No přece dcery se svými rodiči, obzvláště se starostlivými otci. Ale nemohou jim to mít za zlé. Snaží se své malé holčičky pouze ochránit před těžkostmi tohoto světa. Na následujících fotkách jsou tátové, kteří se toho nebojí a příteli své dcery dají jasně najevo, s kým má tu čest. 

"To aby sis pořídil vzduchovku," radí napůl v žertu kamarádi otci dospívající dcery. V období, kdy se jejich malá princezna začíná zajímat o chlapce, mají tátové co dělat. Samozřejmě mají na budoucího nápadníka vysoké nároky. A samozřejmě ho chtějí také vidět a schválit ho. A tady často naráží. "Tati, prosím tě, neztrapňuj mě," slyší často od své malé holčičky. 

Na následujících fotkách jsou tátové, kteří se v otázce ochrany dcery dostali na úplně nejvyšší level. Nutí svou dceru nosit triko s fotkou táty, pořizují si zbraně a nápadníkům vyhrožují. Budeme doufat, že to vše v legraci.

Podívejte se do povedené GALERIE na trochu šílené tatínky. 

Z malé holčičky dospělá slečna! Táta filmoval svou dceru od narození do plnoletosti

Táta filmoval svou dceru od narození do plnoletosti. • VIDEO: 

 

Táta filmoval dceru od narození do plnoletosti. Její proměna stojí za vidění!

Táta filmoval dceru od narození do plnoletosti. Její proměna stojí za vidění!

K osmnáctinám dostala od svého táty ten nejúžasnější dárek. Natočil každý moment jejího dětství a dospívání. Od narození až do plnoletosti. Záběry…celý článek

Táta vytvořil pro své dcery dodávku snů. O víkendech s nimi vyráží na cesty

Táta vytvořil pro své dcery dodávku snů. O víkendech s nimi vyráží na cesty

Přestože se rodiče Paige a Quinn rozvedli, jejich tatínek se pro ně snaží vymýšlet nezapomenutelná dobrodružství. Naposledy koupil dodávku, kterou…celý článek

Být tátou holčičky dá zabrat. Co všechno musí muži vytrpět?

Být tátou holčičky dá zabrat. Co všechno musí muži vytrpět?

Muži by to jistě potvrdili. Být tatínkem holčičky je skvělé, ale někdy je to také pěkná fuška. Co všechno musí otcové "vytrpět", když jsou sami se…celý článek

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Proč jsou matky nevyspalé? Noční video odhaluje pravdu!

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku