Tohle říkejte svým dětem denně! Pozitivní fráze, které je motivují

Mám tě ráda.
Foto: iStock
Sdílej na facebooku
31. července  2020 
 06:00

Je důležité, aby vaše děti cítily, že vám můžou důvěřovat a že jsou schopny dosáhnout jakékoli výzvy, která jim vstoupí do života. Ať už je to ve škole, studiu, sportu nebo v čemkoli dalším. Díky těmto jednoduchým frázím můžete v dětech probudit pozitivní energii. A i malé krůčky jsou lepší než žádné. Nezapomeňte jim to říkat každý den!

 

Možná považujete pozitivní fráze za výmysl, který nikdy nikomu nepomohl – a vašim dětem už vůbec nemůže pomoct. Ale schválně si je přečtěte V NAŠÍ GALERIIshromáždili jsme jich několik desítek a soudíme, že by se vám mohly hodit. 

Možná vám zprvu moc nepůjdou přes pusu – proboha, to mám jako v amerických filmech každou chvíli vykřikovat, že někoho miluju? – a taky nemusíte hned používat všechny najednou. Zkuste jednu, dvě a schválně pozorujte reakce svých dětí.  

Jak naučit kojence usínat? 4 způsoby, které se rodičům osvědčily

Jak naučit kojence usínat? 4 způsoby, které se rodičům osvědčily

Vyčerpaní novopečení rodiče i odborníci na dětský spánek přísahají, že tyto spánkové techniky fungují rychle a spolehlivě. Jen ne každému sedí. My…celý článek

Tyhle projevy chování u dětí nikdy neignorujte! Které to jsou?

Tyhle projevy chování u dětí nikdy neignorujte! Které to jsou?

Někdy je nutné, aby děti věděly, že některé věci se prostě nedělají. A je třeba vědět, že když je budou rodiče tolerovat, rozhodně to do budoucna nic…celý článek

 

 

Sdílej na facebooku
Autor: aši

Diskuse ke článku

.

Související články


Zobrazit domovskou stránku