Tohle říkejte svým dětem denně! Pozitivní fráze, které je motivují

Mám tě ráda.
Foto: iStock
Sdílej na facebooku
31. července  2020 
 06:00

Je důležité, aby vaše děti cítily, že vám můžou důvěřovat a že jsou schopny dosáhnout jakékoli výzvy, která jim vstoupí do života. Ať už je to ve škole, studiu, sportu nebo v čemkoli dalším. Díky těmto jednoduchým frázím můžete v dětech probudit pozitivní energii. A i malé krůčky jsou lepší než žádné. Nezapomeňte jim to říkat každý den!

 

Možná považujete pozitivní fráze za výmysl, který nikdy nikomu nepomohl – a vašim dětem už vůbec nemůže pomoct. Ale schválně si je přečtěte V NAŠÍ GALERIIshromáždili jsme jich několik desítek a soudíme, že by se vám mohly hodit. 

Možná vám zprvu moc nepůjdou přes pusu – proboha, to mám jako v amerických filmech každou chvíli vykřikovat, že někoho miluju? – a taky nemusíte hned používat všechny najednou. Zkuste jednu, dvě a schválně pozorujte reakce svých dětí.  

 

 

Sdílej na facebooku
Autor: aši

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku