Tohle nikdy neříkejte matce, jejíž dítě probrečí celou noc!

 • Foto: iStock
  Sdílej na facebooku
  27. června  2018 
   06:00

  Nevyžádané rady jsou poslední věc, kterou unavená matka chce slyšet. Prázdné fráze jí taky nepomůžou, takže tyhle věty raději z pusy nepouštějte, jestli si nechcete udělat z nevyspalé mámy nepřítele číslo jedna.

 • To nechápu, moje dcera prospala celou noc už po dvou týdnech

   

  Jakýkoli podobný komentář o tom, jak vaše dítě spalo celou noc už po dvou týdnech po porodu nebo před prvními narozeninami, je pravděpodobným signálem toho, že vám hrozí uškrcení nebo vypíchnutí oka.

   

  Pravdivé fotografie: Jak skutečně vypadá život s dětmi

  Pravdivé fotografie: Jak skutečně vypadá život s dětmi

  Rodičovství je skvělá věc. Ale rozhodně to není procházka růžovou zahradou. Je to pěkná dřina, i když všechno běží hladce. Taky to u vás doma někdy…celý článek

 • Nevím, jak můžeš takhle fungovat

  Autor: iStock

   

  Ani já ne. Ve skutečnosti nechápu, jak jsem mohla prvních pět let života svých tří synů fungovat aspoň nějak. Chtělo se mi brečet každý den. Nespala jsem, protože když usnul jeden, vzbudil se druhý, případně ještě třetí. Nenáviděla jsem všechny kolem a ze všeho nejvíc matky, jejichž děti spaly. Každý den jsem vypila hektolitry kafe, aby mi oči vydržely otevřené.

 • Když kojíš, neměla bys pít tolik kávy!

  Autor: iStock

   

  Samozřejmě že piju moc kafe! Nespím a musím zůstat ostražitá. Jistě že jsem se pokoušela snížit konzumaci kofeinu, a to v naději, že snad vynaleznou nějakou jinou zázračnou pilulku, po níž dítě usne a já taky.

   

  Tyhle projevy chování u dětí nikdy neignorujte! Které to jsou?

  Tyhle projevy chování u dětí nikdy neignorujte! Které to jsou?

  Někdy je nutné, aby děti věděly, že některé věci se prostě nedělají. A je třeba vědět, že když je budou rodiče tolerovat, rozhodně to do budoucna nic…celý článek

 • Vím, že je to těžké, ale zkus si užít každou chvilku. Nebude to trvat navždy

  Autor: iStock

   

  To má být jako vtip nebo ironie? Záměr dobrý, ale v kontextu nevyspání zní tahle fráze jako největší pitomost, jakou jsem kdy slyšela. Tohle může napsat jen nějaká mimozemšťanka, která nemá děti nebo píše do lifestylových časopisů o tom, jak je mateřství za všech okolností krásné. Ale jistě že je. Ale říkejte tohle matce, která se jako šílená snaží uspat ve čtyři hodiny ráno syna s kolikou.

 • A pokusila ses udělat tohle…?

  Autor: iStock

   

  Matky jsou řešitelky všech možných problémů, takže jsem se pokusila o celou řadu věcí, možná úplně o všechny. Hraní, chůze, zapnutá pračka, vysavač, šumění moře, klasická hudba, rocková hudba, aromaterapie. Koupel, masáž, houpání. Nic. Něco jsem snad nezkusila?

   

  Jak naučit děti zacházet s penězi ve 2, 5, 10 nebo 12 letech? Tipy, které fungují

  Jak naučit děti zacházet s penězi ve 2, 5, 10 nebo 12 letech? Tipy, které fungují

  Začněte s výukou finanční gramotnosti vašich ratolestí co nejdříve, aby pochopily hodnotu peněz. Přinášíme vám praktického průvodce podle věku.…celý článek

 • Buď vděčná, já jsem sedm let čekala, až se stanu konečně matkou

  Autor: iStock

   

  A jsem vděčná za to, že se můžu v noci k dceři budit a být s ní. Aha, já to chápu, že jste tak dlouho čekala na těhotenství a jste vděčná osudu, vesmíru či Bohu za to, že máte dítě, a noční buzení berete jako další bonus. Já ale ne. Já miluji spánek a chtěla bych spát.

 • Vypadáš unaveně

  Autor: iStock

   

  Mí synové se budili každé dvě až tři hodiny, jeden do dvou let, druzí dva zhruba do roku a půl. Jasně že jsem vypadala unaveně... A zdá se, že vypadám unaveně pořád. Spát v kuse pouze tři, maximálně čtyři hodiny vyčerpá každého. Tak mi prosím neříkejte, že vypadám unavená!!!!

   

  Takhle uspal otec své dítě – a během chvilky! Podívejte se na VIDEO:

  Otec uspal dítě pomocí ubrousku za necelou minutu • VIDEO: 

   

   

   

   

/
Autor: aši
Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.

Zobrazit domovskou stránku