Tomu říkáme idyla! Otec fotí dětství tří sourozenců na farmě

Rodina se třemi dětmi žije na venkově, otec všechno fotí
Foto: Boredpanda/Seecapturecreate.com
Sdílej na facebooku
12. srpna  2018 
 06:00

Fotograf Phillip Haumesser získal za své snímky nemálo ocenění, sám navíc učí další, jak vytvořit skvělé fotky. Ale snad největší úspěch slaví se záběry vlastní rodiny a idylického dětství tří potomků. 

"Moje žena a já jsme vyrůstali na farmě a máme krásné vzpomínky na dojení krav a koz, sbírání vajíček a krmení všech zvířat. Nedokázali jsme si představit, že bychom s vlastní rodinou žili jinak," říká fotograf, který se se svou ženou už před lety shodl, že svým dětem chtějí dopřát to samé. 

Koupili malou farmu s pozemky a začali na ní žít se třemi dětmi, když ho žena začala povzbuzovat, aby to všechno navíc fotil. Právě to ho přivedlo k tomu, aby se fotografií začal zabývat do hloubky a začal tento obor studovat. Podívejte se na jeho idylické fotky i vy.

Sdílej na facebooku

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku