15 rodičů přiznalo, kterých výchovných chyb nejvíc litují. Tohle už by nedělali!

Foto: iStock
Sdílej na facebooku
28. června  2019 
 06:00

Je dávno prokázáno, že budoucí život dětí ovlivňuje především výchova. Spisovatel Antoine de Saint-Exupéry dokonce řekl: "Všichni dospělí byli kdysi dětmi." Bohužel rodiče často právě na tohle zapomínají a při výchově chybují. Obvykle tak nějak podvědomě, ovšem zpětně toho litují. 

Těchto 15 rodičů přiznalo, kterých výchovných chyb u svých dětí litují ze všeho nejvíc. Kdyby mohli, nejraději by vrátili čas a udělali to jinak. Zkuste se nad jejich příběhy zamyslet, třeba zjistíte, že děláte totéž. Ovšem ani to, že chybujeme, neznamená, že nejsme milující rodiče. Chyby dělá každý a prostě to tak je. Můžeme se z nich ale poučit.

Jakých největších chyb nejvíc litují rodiče? Podívejte se do GALERIE, kde najdete odpovědi!

Sdílej na facebooku
Autor: aši

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy