Návrat domů: Neuvěřitelně dojemná setkání vojáků s rodinou

Návrat domů: Neuvěřitelně dojemná setkání vojáků s rodinou
VIDEO: Facebook
Sdílej na facebooku
18. května  2018 
 06:00

Tomuhle říkáme dojemné chvíle! Momenty, kdy se vojáci vracejí domů z nějaké mise, ať už krátké nebo dlouhé, a setkávají se se svou rodinou, zejména dětmi. Jsou plné emocí, slz a radosti. 

Představte si, že jsou vám tři nebo třeba sedm a váš táta je někde daleko na vojenské misi. Nakonec je jedno, jak moc nebezpečná ta mise je, stýská se vám patrně úplně stejně. A najednou je táta zpátky. Přijde za vámi třeba do školy. 

Přesně tohle zažívají potomci vojáků, kteří se v takové chvíli často neubrání silnému dojetí a slzám. A nejen děti, záběry v tomhle videu ukazují i velké sourozence nebo třeba manželky. 

Sdílej na facebooku
Autor: red

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku