Fotila selfie každý den od čtrnácti do dvaadvaceti. Jak se změnila?

Sdílej na facebooku
7. března  2019 
 06:00

Podobná časosběrná videa viděla na internetu, a tak se rozhodla, že to také vyzkouší. Studentka designu Eadington z Kansasu, která momentálně žije v britském Newcastlu, si fotila selfie každý den. A vydržela to dlouhých osm let. Ze snímků pak vzniklo toto úchvatné video, na kterém se ze čtrnáctileté dívky stává dvaadvacetiletá žena. 

"Viděla jsem podobná videa a řekla jsem si, že by bylo zajímavé vidět, jak se měním, jak vyrůstám," prozradila mladá slečna serveru Boredpanda.com. Vytvořit z takzvaných selfie fotek video nebylo nikterak jednoduché: "Nejobtížnější bylo zarovnání očí," dodává studentka žijící v Anglii. Stálo to však za to. Eadington má krásnou vzpomínku na období svého dospívání. 

Časosběrné video, které ukazuje stovky snímků za pouhé tři minuty, se stalo na internetu hitem. Vidělo jej kolem 250 tisíc lidí za necelý týden. Podívejte se i vy, jak se tato dívka proměnila ve slečnu. 

Sdílej na facebooku
Autor: kog

Diskuse ke článku

.

Související články

Video
Branky, body, kokoti: Za covid může sex! Prasák, pro kterého jsou…

Pomůžeme vám vybrat porodnici!

Těhotné ženy čeká jedno důležité rozhodnutí. Musí si vybrat porodnici, v níž přivedou svoje dítě na svět. Mezi zařízeními jsou velké rozdíly - některé se ani za posledních třicet let nijak moc nezměnily k lepšímu a stále používají rutinní škodlivé postupy, jiné nabízejí příjemné prostředí, individuální přístup, respektují porodní přání a jsou nakloněné alternativnějším metodám. Případně si tam třeba můžete přivést svoji porodní asistentku nebo dulu.

Která porodnice je nejlepší? Která nejvíce vyhoví vašim představám o tom, jakým způsobem chcete svého potomka přivést na svět? Jaké jsou přednost a zápory jednotlivých porodnických zařízení? Podívejte se na přehled všech porodnic na webu maminka.cz a přečtěte si, jak dopadly v hodnocení ostatních žen. Dozvíte se, které porodnice získaly nejvyšší počet bodů a které naopak úplně propadly, přečtete si zkušenosti rodiček a získáte spoustu informací, které vám pomohou zorientovat se v nabídce a vybrat si tu pravou.

Už máte jeden nebo dokonce víc porodů za sebou? Budeme rádi, když nám i vy napíšete svoje zkušenosti z porodnice a pomůžete tak dalším matkám, aby se rozhodly správně.

PORODNICE

Horoskopy


Zobrazit domovskou stránku